درپیامی؛

قدردانی فرمانده ناجا از فرماندهان، مدیران و کارکنان نیروی انتظامی

به گزارش نویدتهران،فرمانده نیروی انتظامی کشورمان طی پیامی از فرماندهان، مدیران و کارکنان عزیز نیروی انتظامی در ماموریت های اخیر تقدیر و تشکر کرد.
متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فرماندهان، مدیران و کارکنان عزیز نیروی با صلابت انتظامی جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

در روزهایی که گذشت، بخش هایی از کشور عزیزمان ملتهب از توطئه دشمنان قسم خورده شده بود. طراحان و ماموران جیره خوار به خیال خام خود با سوءاستفاده از مطالبات به حق مردم موج سواری نموده و با تخریب اموال عمومی و خصوصی موجب خدشه دار شدن امنیت همگانی شدند و در این میان شما همرزمان عزیز با هوشمندی و حسن تدبیر و با مدارا و خویشتنداری، همه توان و هستی خود را در طبق اخلاص قرار داده و باز هم برای حفظ امنیت و آرامش مردم فهیم و زمان شناس ایران اسلامی سنگ تمام گذاشتید.

بسیاری از صاحب نظران و فرهیختگان و مسئولان به هوشمندی و خویشتنداری پلیس مهربان و مقتدر صحه گذاشتند و این برگ زرین دیگری شد بر دفتر افتخارات سازمان عظیم نیروی انتظامی ، به بیان شریف مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) وقایع اخیر نبرد توام با کینه توزی و توطئه دشمنان بود ولی شما فرزندان ملت با تدبیر و عقلانیت و با جداسازی صف اغتشاش گران از مردم مطالبه گر و منتقد در عین صبوری و شکیبایی مقتدرانه ایفای نقش نموده و به مدد الهی با اشراف اطلاعاتی و اقدام عالمانه و دانش محور طراحان توطئه را ناکام گذاشتید.

همرزمان بصیر، باید بدانیم دشمنان قسم خورده و بدطینت ملت و انقلاب، همواره در کمین بوده و فتنه انگیزی خواهند کرد اما ملت دانای ایران اسلامی به عنوان بزرگ ترین پشتوانه انقلاب و نظام و حامی نهادهای انتظامی و امنیتی همچون چهار دهه گذشته ثابت نمودند که این دشمنان خبیث، ره به جایی نخواهند برد و ان شاءالله به مصداق آیه شریفه «ان الله یدافع عن الذین امنوا» خداوند قادر متعال همواره حامی و مدافع ملت عزیز و نیروهای جان برکف و پاسداران حریم ملت و ولایت خواهد بود.

به سهم خود قدردان فداکاری تان بوده و سلامت و توفیق روز افزون شما و خانواده های عزیز تان را از خداوند متعال خواستارم.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

سرتیپ پاسدار حسین اشتری