امیر سرتیپ حیدری :

قدرت نزاجا را قدرت دنیای اسلام تلقی کنید

به گزارش نویدتهران،فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: به کشور‌های دوست اعلام می‌کنیم که ما را در کنار خود ببینند و قدرت نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران را قدرت دنیای اسلام تلقی کنند.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در هشتمین جشنواره مالک اشتر ارتش که در مرکز آموزش پشتیبانی نیروی زمینی ارتش برگزار شد، با اشاره به تغییر نزاجا به نیرویی چابک، توانمند و حرفه‌ای گفت: ولایت‌مداری اولین تابلویی است که نیروی زمینی ارتش با آن معرفی می‌شود.

وی افزود: امروز نیروی زمینی، به عنوان نیروی محوری، آمادگی دارد که در کنار سایر نیرو‌های مسلح کشورمان طومار زندگی ننگین هر متجاوزی را در هر مقیاسی از قدرت و در هر کجای جهان در هم بپیچد.

امیر سرتیپ حیدری با بیان این که دشمنان بدانند در مقابل هر زورگویی، مقتدر‌تر از آن خواهیم ایستاد، تاکید کرد: نیروی زمینی ارتش و سایر نیرو‌های مسلح به درجه‌ای از اقتدار رسیدند که قادرند امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران را در هر کجای دنیا که باشد تامین و احصا کنند.

امیر حیدری با ذکر این مطلب که بر اساس آیات قرآن کریم، ولایت بالاترین و بهترین نعمت برای انسان‌هاست، گفت: امروز خدا ما را مورد لطف خود قرار داده که از این نعمت برخوردار هستیم. در برابر نعماتی که خدای متعال به انسان اعطا می‌کند نیز هیچ شکرگزاری بهتر از اطاعت نیست.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه ما باید مالک اشتر را الگوی خود قرار دهیم، گفت: او در جنگ صفین ولایت‌مداری را به معنای واقعی برای ما ترسیم کرد. مالک اشتر که در این جنگ شمشیر را بر گردن معاویه قرار داده بود، با اطاعت از فرمان حضرت علی (ع) از ادامه کار خود انصراف داد.

گفتنی است، جشنواره مالک اشتر با هدف تجلیل از فرماندهان و مسئولان موفق نیروی زمینی ارتش از سوی دبیرخانه اشراف فرماندهی این نیرو برگزار می‌شود.