در صحن علنی مجلس مطرح شد؛

قاضی‌پور: طرح دو فوریتی اعاده اموال نامشروع مسئولان در اولویت بررسی قرار گیرد

به گزارش نویدتهران،نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: طرح دو فوریتی اعاده اموال نامشروع مسئولان توسط بیش از دو سوم نمایندگان امضا گردید بنابراین انتظار داشتیم این طرح امروز در صحن علنی مجلس قرائت شود.
نادر قاضی‌پور در نشست علنی امروز (یکشنبه، 20 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در اخطار اصل49 قانون اساسی گفت: بیش از دو سوم نمایندگان طرح دو فوریتی اعاده ارائه اموال نامشروع مسئولان را امضا کردند بنابراین انتظار داشتیم آقای قاضی زاده امروز در اول وقت این موضوع را قرائت می‌کردند.

گفتنی است امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در پاسخ به تذکر نماینده ارومیه گفت: این طرح مذکور چاپ و توزیع شده است و جناب آقای دهمرده، دلخوش، فرید موسوی و سایر دوستانی که قبلا طرح یک و یا دوفوریتی داشتند آمدند و معترض بودند که طرح ما در اصطلاح پیش‌ نوبت تر از این طرح است پس چرا این طرح را توزیع کردید.

وی ادامه داد: از سوی دیگر بحث استیضاح در روز سه شنبه و چهارشنبه در دستور کار قرار دارد و بر فرض اینکه دو فوریت رأی بیاورد محدودیت زمانی داریم. دوستانی که گفتند ابتدا یک فوریت اما بعدا مجددا نمایندگان طراح گفتند ما اصرار به دو فوریت داریم بنابراین اگر سایر افرادی که طرح دو فوریتی دارند دست از اصرارشان بردارند و به ما اعتراض نکنند در این زمینه مشکلی نیست.