سردار شریف در یزد:

قادریم دشمن را در دوردست‌ هدف قرار دهیم

درایت مقام معظم رهبری استکبار را در سوریه زمین‌گیر کرد
مسئول روابط عمومی کل سپاه گفت: ما تنها کشوری هستیم که دارای نیروی دفاعی، دریایی، زمینی و هوافضای صد درصد بومی هستیم که قادریم دشمنانمان را در دوردست‌ها هدف قرار دهیم.

سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران در آیین اختتامیه کنگره ملی شهید محمد منتظر قائم با اشاره به اینکه سپاه الغدیر یزد را یکی از یگان‌های پرافتخار 8 سال دفاع مقدس دانست و اظهار داشت: نقش مردم یزد در انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، پشتیبانی از ولایت و نقاط عطف تاریخ انقلاب به یاد ماندنی است.

به گزارش نوید تهران،وی با اشاره به اینکه دشمن انقلاب امروز خیلی ضعیف است، گفت: نباید به عربده‌کشی آمریکایی‌ها و رئیس جمهور جدیدشان نگاه کنیم چرا که ما آنها را در زمانی که در اوج قدرت بودند زمین زدیم.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران افزود: انقلاب اسلامی ایران سه مولفه ارزشمند اسلام، ولایت فقیه و مردم را دارد و تا زمانی که این سه مولفه در کنار هم هستند هیچ آسیبی به این ملت و گفتمان انقلاب وارد نمی‌شود.

وی ادامه داد: دنیا همه چیز دارد ولی فاقد یک گفتمان جامع و کامل است بنابراین نخستین مولفه برترساز ملت ما فرهنگ و گفتمان انقلاب اسلامی است و همه دعواها هم بر سر همین یک جمله است.

سخنگوی سپاه پاسداران رهبری یک حکیم و یک فقیه جامع‌الشرایط را دومین عامل موفقیت ایران پس از گفتمان انقلاب اسلامی دانست و گفت: دومین مولفه قدرت‌ساز و برترساز انقلاب اسلامی ولایت فقیه است.

سردار شریف ادامه داد: ولایت فقیه با دستورالعمل قرآن و فرهنگ اهل بیت(ع) جامعه را اداره می‌کند و این نهضت چه در دوره حضرت امام خمینی(ره) و چه در دوره امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) ما را به پیش می‌برد.

وی افزود: سومین مولفه‌ای که عامل موفقیت و تداوم انقلاب است، مردم و ملت هستند که در تمام تاریخ انقلاب با پشتیبانی از ولایت فقیه، توطئه‌های دشمنان را به‌صورت کامل خنثی کردند.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران گفت: امروز از ژنرال‌های چند ستاره حزب بعث هیچ خبری نیست و مردم عراق اصلا حاضر نیستند در ارتباط با آن مقطع 8 ساله جنگ حرفی بزنند و این موضوع ناشی از بی‌خردی فردی است که بر حزب بعث حکومت می‌کرد.

سردارشریف با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران امروز در اوج قدرت است و دشمنانمان در سراشیبی ذلت قرار گرفته‌اند، تصریح کرد: این حرف ما نیست بلکه تمام دنیا به آن اذعان دارند.

وی افزود: 5 سال قبل دشمن سعی داشت با حضور در سوریه دو ماهه اقدام به از بین بردن جبهه مقاومت کند ولی مقام معظم رهبری آن زمان فرمودند دولت و مردم سوریه می‌توانند از داشته‌های خودشان دفاع کنند و دشمن کاری از پیش نمی‌برد.

سخنگوی سپاه پاسداران ادامه داد: این جمله به معنای درایت، دوراندیشی و حکمت نهفته در رهبری است و امروز بیش از 5 سال از آن بیان می‌گذرد.

وی با بیان اینکه صحبت‌های نابخردانه وزیر خارجه عربستان سعودی بار دیگر نشان داد که اینها نمی‌خواهند از خواب غفلت بیدار شوند، عنوان کرد: هم شیعیان و هم اهل سنت به این نتیجه رسیده‌اند که دشمن شماره یک آنها رژیم صهیونیستی و همدستانش هستند.

سردار شریف افزود: باید مطمئن باشیم کسانی که امروز با انقلاب اسلامی ایران در افتاده‌اند، سرنوشتی همچون صدام، منافقین و دیگر دشمنان ایران خواهند داشت.

سخنگوی سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: این کارآمدی نظام جمهوری اسلامی است که در ناامن‌ترین منطقه جهان، امن‌ترین و با آرامش‌ترین کشور جهان است.

مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه نخستین نیاز بشریت امنیت است، گفت: در حال حاضر هیچ کشوری در جهان امن‌تر از ایران نیست و این در حالی است که داعش دست‌ساز غربی‌ها، کشورهای غربی را هم ناامن کرده‌ است اما در ایران نتوانسته‌اند کاری از پیش ببرند.

سردارشریف خاطرنشان کرد: این موضوع نشان می‌دهد که نظام جمهوری اسلامی ایران کارآمدی بسیار بالایی دارد و ایران اسلامی امروز در قله افتخار ایستاده است، ما تنها کشوری هستیم که دارای نیروی دفاعی، نیروی دریایی، نیروی زمینی و نیروی هوافضای صد درصد بومی هستیم که قادریم دشمنانمان را در دوردست‌ها هدف قرار دهیم.