نقوی حسینی درواکنش به ادعای وزیر جنگ رژیم صهیونیستی:

فلسطینیان به فناوری ساخت راکت دست پیدا کرده اند

به گزارش نویدتهران،سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در واکنش به ادعای اسرائیل مبنی‌بر دست داشتن ایران در شلیک راکتی به رژیم صهیونیستی، گفت: اگر ایران بخواهد اقدامی علیه این رژیم داشته باشد به صراحت اعلام می کند.
سیدحسین نقوی حسینی با اشاره به ادعای اخیر وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مبنی بر شلیک راکت ازسوی گروه‌های ایرانی در نوار غزه به سمت فلسطین اشغالی، گفت: این نوع ادعاها کذب محض است که هر از گاهی سران رژیم صهیونیستی در رسانه‌ها مطرح می کنند.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: رژیم صهیونیستی برای هدایت فضای علیه ایران و ترویج ایران هراسی هر موشکی که از جایی به سمت رژیم صهیونیستی شلیک شود را منتسب به ایران و یا گروه های ایرانی می داند.

وی افزود: این در حالی است که اگر ایران بخواهد اقدامی علیه رژیم صهیونیستی داشته باشد، به صراحت اعلام می کند.

نقوی حسینی همچنین ادامه داد: امروز فلسطینیان در نوار غزه توانسته اند به فناوری ساخت موشک و راکت دست پیدا کنند و آنقدر ادوات نظامی قوی ساخته اند که به راحتی به تهدیدی برای رژیم صهیونیستی تبدیل شده و نیازی به ما ندارند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی که مدعی است اقداماتش در راستای کاهش تنش در منطقه است خود منشأ آشوب، تجاوز و آدم کشی در منطقه بوده و اگر این رژیم از منطقه حذف شود دیگر تنشی وجود نخواهد داشت.

به گزارش خانه ملت، «آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی ادعا کرده است راکت‌هایی که جمعه گذشته از نوار غزه به سمت فلسطین اشغالی شلیک شده، از سوی گروه‌هایی بوده که مورد حمایت ایران هستند.