فرمانده نیروی زمینی ارتش سالروز تشکیل سازمان عقیدتی سیاسی ارتش را تبریک گفت

به گزارش نویدتهران،امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش، در پیامی به حجت‌الاسلام و المسلمین محمدحسنی رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، سالروز تشکیل سازمان عقیدتی سیاسی ارتش را تبریک گفت.
متن پیام به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
برادر ارجمند، حضرت حجت الاسلام و المسلمین عباس محمد حسنی
ریاست محترم سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران
تشکیل نهاد مقدس عقیدتی سیاسی که از ابتکارات هوشمندانه امام خمینی(ره) بوده، منشأ تحولات عظیم در ارتش انقلابی ایران اسلامی شده است.
تلاش مقدس همرزمانم در سازمان عقیدتی سیاسی و اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش، در ارتقاء فرهنگ و ارزش های اسلامی و انقلابی، به بار نشسته و امروز بحمدالله بینش و بصیرت انقلابی در دل های کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران نهادینه شده و ثمرات این آگاهی و اطمینان قلبی، در روحیه خودباوری، سلحشوری، ظلم ستیزی و ولایتمداری تمام کارکنان ارتش، نمایان است.
مجاهدت‌های روحانیون معظم برای هرچه مکتبی تر کردن ارتش، علاوه بر تحکیم پایه‌های اعتقادی، موجب تقویت توان رزمی و آمادگی دفاعی ارتش جمهوری اسلامی ایران، از طریق هویت بخشی مکتبی، تربیت قرآنی و اطاعت محض از مقام عظمای ولایت نیز شده است.
نهاد مقدس عقیدتی سیاسی در ارتش جمهوری اسلامی ایران با زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان دفاع مقدس و ترویج فرهنگ شهادت و ایثار، نقش بی بدیلی در عرصه فرهنگی کشور و پیشبرد اهداف عالی انقلاب اسلامی در داخل و خارج از مرزها ایفا کرده است.
ابتکار ریاست محترم سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در تدوین طرح های ۱۶گانه “مصباح” که همچون چراغ راهی نورانی، مسیر رشد معنوی کارکنان ارتش را در جهت وحدت رویه و ریل گذاری برنامه‌های ایمانی و اعتقادی هموار ساخته، اطمینان خاطر فرماندهان ارتش را در ارتقاء سطح آمادگی رزمی فراهم آورده است.
اینجانب با قدردانی از زحمات بی وقفه کارکنان نهاد مقدس عقیدتی سیاسی در حوزه های مختلف فرهنگی تبلیغی، آموزش های اسلامی، رسانه و روابط عمومی که حقیقتأ نوک پیکان مقابله با تهیدات نرم دشمنان اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند، فرا رسیدن ۲۴ مهرماه و سالروز تشکیل سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، را به برادر ارجمند و ولایتمدارم حجت الاسلام والمسلمین عباس محمد حسنی ریاست محترم سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و همرزمانم در اداره عقیدتی سیاسی نزاجا تبریک و تهنیت عرض می کنم و از خداوند متعال توفیق روزافزون پاسداران حریم ولایت را خواستارم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش
سرتیپ ستاد کیومرث حیدری