سخنگوی سپاه اعلام کرد :

فرمانده سپاه راهی مناطق زلزله‌زده در کرمانشاه شد

به گزارش نویدتهران،سردار شریف خبر داد : فرمانده سپاه راهی مناطق زلزله‌زده در کرمانشاه شد.

سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بلافاصله پس از صدور فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر کمک رسانی سریع نیروهای مسلح به مردم زلزله زده در غرب کشور، راهی کرمانشاه شد.

در همین زمینه، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگوی سپاه گفت: در پی وقوع زمین لرزه نسبتا شدید دیشب در غرب کشور که موجب آسیب دیدن جمع زیادی از مردم شد، لشکر جعفری فرمانده کل سپاه عازم کرمانشاه شد.

وی افزود: اگر چه از همان ساعات اولیه وقوع زلزله، واحدهای سپاه فعالیت‌های امدادی و کمک‌رسانی خود را آغاز کرده بودند اما سردار جعفری به محض صدور فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر کمک رسانی نیروهای مسلح به مردم زلزله‌زده، برنامه‌ها و جلسات از قبل پیش بینی شده را لغو و عازم کرمانشاه شد تا شخصا فرآیند کمک رسانی نیروها و واحدهای سپاه به مردم منطقه را از نزدیک مدیریت کند و اگر نیاز به اقدامات دیگری هم بود،‌ از همان جا دستورات لازم را صادر کند.

سخنگوی سپاه تصریح کرد: قرارگاه نجف اشرف سپاه در کرمانشاه، واحدهای بهداری سپاه، واحدهای مهندسی و کمک‌رسانی سپاه هم‌اکنون در حال امدادرسانی به مردم هستند تا از آلام مردم منطقه کاسته شود.