از سوی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی:

فراخوان پنجاه و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد منتشر شد

به گزارش نویدتهران،سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، فراخوان نحوه ارسال آثار و فرایند برگزاری پنجاه و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم های علمی، آموزشی – تربیتی رشد، از دهم شهریور 1400 را منتشر کرد.
سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، پنجاه و یکمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی رشد را با هدف کیفیت‌ بخشی به فرایند یاددهی – یادگیری، پشتیبانی از محتواهای کتاب‌های درسی و توسعه صنعت فیلم‌های آموزشی و تربیتی برگزار می‌کند.

بر اساس این گزارش، دبیرخانه «جشنواره بین‌المللی فیلم رشد» در هفته دوم شهریورماه، کار ثبت‌نام و دریافت آثار دوره پنجاه و یکم این جشنواره را آغاز خواهد کرد و همه فیلم‌سازان ایرانی و خارجی علاقه‌مند به شرکت در این دوره، می‌توانند آثار خود را به صورت مجازی و یا فیزیکی برای دبیرخانه ارسال نمایند.

بر این اساس، «پنجاه و یکمین جشنواره فیلم رشد» در بخش‌های: بین‌الملل، معلمان، دانشجومعلمان و دانش‌آموزان دوره دوم متوسطه در قالب‌های داستانی کوتاه،‌ داستانی بلند،‌ مستندکوتاه، ‌مستند بلند و پویانمایی تا نیمه مهرماه جاری پذیرای فیلم‌های فیلم‌سازان ایران و جهان خواهد بود.

همچنین، موضوعات اعلام شده در فراخوان در دو بخش اصلی شامل فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی مبتنی بر اسناد تحولی آموزش و پرورش و نیز فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی مرتبط با محتواهای کتاب‌های درسی، است که علاقه‌مندان برای اطلاع از ریز موضوعات می‌توانند به سامانه جشنواره مراجعه نمایند.

نحوه شرکت در جشنواره

تهیه‌کنندگان و یا فیلم‌سازان تا 15 مهرماه 1400 فرصت دارند با مراجعه به سایت eff.roshd.ir ضمن مطالعه و رعایت ضوابط آئین‌نامه جشنواره فیلم رشد، از دو روش زیر نسبت به ثبت نام و تحویل آثار خود اقدام نمایند.

الف) تکمیل فرم شرکت در جشنواره و بارگذاری لینک اثر در سامانه eff.roshd.ir

ب) تکمیل فرم شرکت در جشنواره، دریافت کد رهگیری و ارسال اثر بر روی لوح فشرده به نشانی: تهران- خیابان ایرانشهر شمالی- نبش کوچه آذرفر- پلاک 270 – دبیرخانه سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی

شماره تلفن‌های دبیرخانه : 87196563 – 87196557 – 87196574 – 88301479 (021) در روزهای فعال از ساعت 8 صبح تا 14 آماده پاسخگویی به سؤالات شرکت کنندگان می‌باشد.

همچنین نشانی الکترونیکی eff.roshd@oerp.ir آماده دریافت پیام‌های مکتوب فیلم‌سازان محترم ‌خواهد بود.