سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد:

فراخوان مشمولان فارغ التحصيل دانشگاه ها دراسفند ماه ۱۳۹۶

به گزارش نویدتهران، سازمان وظيفه عمومي ناجا،کليه مشمولان فارغ التحصيل دانشگاه ها که داراي برگ آماده به خدمت به تاريخ اول اسفند ماه ۱۳۹۶هستند را به خدمت سربازی فراخواند.
سازمان وظیفه عمومی ناجا طي اطلاعيه اي اعلام کرد:کلیه مشمولان فارغ التحصيل دوره هاي کارشناسي و بالاتر و همچنين مشمولان گروه پزشکي سراسر کشور که برگ آماده به خدمت به تاریخ اول اسفند ماه سال ۱۳۹۶دریافت کرده اند ، می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) ، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

براساس اين گزارش، کليه مشمولان فوق، موظف هستند روز چهارشنبه ۲ اسفند ماه سال ۹۶ در محل و ساعتي که توسط اين سازمان در برگ معرفي نامه مشمولان به مراکز آموزش نيروهاي مسلح اعلام شده حضور يابند.

در این اطلاعیه آمده است، عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده،غیبت محسوب شده و برابر ماده ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی،محرومیت های اجتماعی را برای آنان در برخواهد داشت .

گفتنی است، مشمولان می توانند با مراجعه به پایگاه فرهنگی سرباز به نشانی www.vazifeh.ir مدارک و وسایل مورد نیاز جهت ارائه به مراکز آموزش را رویت و در موعد اعزام به خدمت همراه داشته باشند.