اطلاعیه سازمان وظیفه عمومی ناجا :

فراخوان مشمولان طرح نخبگان در تیرماه سال ۹۷

به گزارش نویدتهران،سازمان وظیفه عمومی ناجا کليه مشمولانی که در طرح نخبگان ثبت نام کرده و دارای برگ آماده به خدمت به تاريخ یکم تیرماه ۱۳۹۷ می باشند را به خدمت سربازی فراخواند.
سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای اعلام کرد:کليه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی که در طرح نخبگان ثبت نام و مورد تایید قرار گرفته اند و دارای برگ آماده به خدمت به تاريخ یکم تیرماه ۱۳۹۷ می باشند، به خدمت سربازی فراخوانده شدند.

گفتنی است،کليه مشمولان فوق موظف هستند روز شنبه دوم تیر ماه ۹۷ در محل و ساعتي که توسط اين سازمان در برگ معرفي نامه مشمولان به مراکز آموزش نيروهاي مسلح اعلام شده حضور يابند.

لازم به ذکر است؛ افرادی که به هر دليل تاکنون موفق به دريافت برگ معرفي نامه مشمولان به مراکز آموزش نيروهاي مسلح با عنوان آموزش نخبگان نشده اند، مي توانند به نزديکترين دفاتر خدمات الکترونيک انتظامي (پليس +۱۰) مراجعه و نسبت به دریافت برگ مذکور و یا اطلاع از آخرین وضعیت خود براساس اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده است؛ این دسته از مشمولان دوره آموزش رزم مقدماتی را در مرکز آموزش شهید “مدرس” سپاه پاسداران سپری و پس از اتمام دوره آموزشی،پروژه تحقیقاتی خود را ادامه خواهند داد.

شایان ذکر است مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ فوق برای آنان صادر نشده، می بایست برای پیگیری درخواست خود به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح واقع در بزرگراه شهید بابایی،دانشگاه دفاع ملی ستاد کل نیروهای مسلح مراجعه کنند،همچنین دانشجویان و یا فارغ التحصیلان مقطع فوق لیسانس و بالاتر برای بهره مندی از طرح نخبگان می بایست به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح به نشانی ذکر شده مراجعه کنند.