دکتر لاریجانی در پیامی خطاب به همایش ادبی سوختگان وصل :

فداکاری‌های سردار سلیمانی برای حال وآینده کشور جنبه راهبردی دارد

به گزارش نویدتهران،رئیس مجلس شورای در پیامی خطاب به همایش ادبی سوختگان وصل ویژه گرامیداشت سردار سلیمانی تاکید کرد: سردار سلیمانی همواره در مسیر اعتلای اسلام و انقلاب گام برداشتند.
دکتر علی لاریجانی پیامی خطاب به شانزدهمین همایش ادبی سوختگان وصل سلام سردار ویژه گرامیداشت و تجلیل از تجلیل سردار سرلشگر قاسم سلیمانی صادر کرد.

متن پیام رئیس مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

سال های طولانی است که با سردار سلیمانی آشنایی و حشر و نشر دارم و از خدمات ایشان مطلع هستم. ایشان که از اوان جوانی برای حفظ انقلاب اسلامی به سپاه وارد شدند و به دفاع از کشور در دفاع مقدس ردای مجاهدت بر تن نمودند، تا امروز که به عنوان فرمانده سپاه قدس تروریست های نابکار را تار و مار کردند، یکسره در مسیر اعتلای اسلام و انقلاب گام برداشتند و همیشه در صف مقدم مجاهدت در راه انقلاب، امام و رهبری بودند.

امروز از انسانی دردمند و آشنا به مصالح کشور، خوش فکر و باهوش و دوراندیش، ستایش می شود که حق هم هست اما بعید است از همه تلاش های ارزشمند او برای انقلاب پرده برداری گردد، چرا که فداکاری های ایشان در عرصه های مختلف دفاع و مجاهدت عظیم است و تاثیرات خدمات او برای حال و آینده کشور جنبه راهبردی دارد.

برای ایشان آرزوی توفیقات روزافزون دارم و یاد شهدای عظیم الشأن انقلاب اسلامی را گرامی می داریم و از دست اندرکاران این اقدام ستودنی که در تجلیل از یک انسان فرهیخته و مجاهد انجام می شود، سپاسگزاری می کنم.