با دستور فرمانده کل سپاه؛

عمليات اجرايي ۴۰ هزار طرح عمراني زودبازده بسیج آغاز شد

به گزارش نویدتهران،عمليات اجرايي ۴۰ هزار طرح عمراني زودبازده در سراسر كشور با دستور سرلشكر جعفري آغاز شد.

عملیات اجرایی ۴۰هزار طرح عمرانی زودبازده در سراسر کشور با دستور سردارسرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و با رمز مقدس «یا فاطمه الزهرا(س)» آغاز شد.

بنا بر این گزارش ، بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته ، این چهل هزار طرح عمرانی و محرومیت زدایی که در ٢٨ حوزه مختلف به انجام خواهد رسید ، در مدت ٤ الی ٦ ماه به بهره برداری می رسد.

سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در آیین آغاز به کار ٤٠ هزار طرح عمرانی زودبازده اظهار داشت: دشمنان می خواستند چهل سالگی انقلاب اسلامی اتفاق نیفتد اما به لطف الهی شاهد این جشن هستیم.

وی افزود: با وجود دشمنی ها و توطئه های فراوان علیه انقلاب، در چهل سالگی این انقلاب الهام بخش فرزندان بسیجی یک کار بزرگ و هدیه ای به هموطنان را با آغاز به کار ٤٠ هزار پروژه عمرانی زودبازده آغاز می کنند.

سردار غیب‌پرور با تاکید بر اینکه حیات سپاه در خدمت رسانی به مردم است و بسیج در سراسر کشور خدمات بسیاری در حوزه های مختلف به مردم دارد، گفت: این ۴۰ هزار پروژه در مدت زمان ۴ تا ۶ ماه به بهره برداری می رسد و بخشی از هزینه اجرایی این پروژه ها نیز توسط مردم تامین شده است.

سردار غیب پرور تصریح کرد: دوستان انقلاب می دانند که این انقلاب پابرجا و مستحکم است و دشمن هم خوب می داند که این انقلاب تا ظهور امام زمان (عج) ماندگار خواهد بود.