سردار غیب پرور:

عرصه فضای مجازی همان جنگ تمام عیار است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: عرصه فضای مجازی همان جنگ تمام عیار است که در زمان حاضر خانه و اتاق فرزندان ما را در اختیار گرفته است.
سردار غلامحسین غیب پرور در همایش فضای مجازی بسیج با اشاره به اهمیت پاسداری از انقلاب اسلامی و حمایت از ولایت فقیه گفت: شرط دفاع و پاسداری از دین خدا وجود انسان های عاقل و بیدار دل است.

به گزارش نویدتهران،وی ادامه داد: از آغاز تا کنون میدان های مختلفی برای دفاع از انقلاب اسلامی در مقابل دشمنان آن پیش آمده است، زمانی دفاع از اسلام در جبهه های جنگ بود و امروز علم و فرهنگ تجلی عرصه دفاع از انقلاب اسلامی می باشد.

وی با تاکید بر جنگ فرهنگی دشمنان علیه انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: دشمن با دین و اعتقاد ما سر کار دارد و در تلاش است تا مردم را از دین تهی نماید و ازرشهایشان را بگیرد.

سردار غیب پرور گفت: دشمن چون باطل است و ریشه ندارد لذا زمانی که ما خوب عمل ننماییم او فاتح میدان خواهد شد و فضای مجازی یکی از عرصه هایی است که در صورت عملکرد ناصحیح ما، دشمن پیروز می شود.

وی با بیان الزامات پیروزی در جنگ نرم گفت: همان طوری که ما در هشت سال جنگ تحمیلی روی نیروهای خودی و دشمن و وضعیت جغرافیای زمین تمرکز می کردیم، در عرصه فضای مجازی نیز باید بررسی نماییم که چه تعداد نیروی کارآمد و حرفه ای در اختیار داریم و موانع را بشناسیم زیرا میدان جنگ نرم، میدان بی رحمی است.

سردار غیب پرور ادامه داد: عرصه فضای مجازی همان جنگ تمام عیار است که در زمان حاضر خانه و اتاق فرزندان ما را در اختیار گرفته است و امروز به گونه ای است که همه امکانات گذشته در یک گوشی تلفن همراه تجمیع شده است.

وی با تاکید بر ضرورت هوشیاری در زمینه فضای مجازی گفت: در این میدان باید جایگاه خود را بشناسیم و نباید در این عرصه خوش خیال باشیم.

سردار غیب پرور در پایان با اشاره به مقدمات لازم برای مقابله با تهدیدات فرهنگی دشمنان علیه انقلاب اسلامی ادامه داد: در آغاز باید هم افزایی داشته باشیم در قدم بعدی باید در جهت به روز شدن خود و امکانات و روش ها اقدام نمود و در نهایت باید بر تاثیرگذاری اقدامات فرهنگی در کف جامعه متمرکز شویم.