آیت الله العظمی نوری همدانی:

طلاب فرصت تبلیغ فاطمیه را از دست ندهند

به گزارش نویدتهران، حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: ما تأکید بر وحدت با حفظ اصول خود داریم؛ چراکه اصول ما قرآن، پیامبر(ص)، امامت، غدیر، فاطمیه و عاشوراست؛ ما از اهانت به مقدسات دیگران شدیداً جلوگیری می کنیم؛ اما حقائق اهل بیت(ع) را بیان خواهیم کرد.
حضرت آیت الله نوری همدانی امروز در درس خارج فقه در مسجد اعظم قم خطاب به طلاب، اظهار داشتند: طلاب عزیز فرصت تبلیغ در ایام فاطمیه را از دست نداده و برای آن مسافرت کنند.

ایشان ابراز داشتند: علما و بزرگان حوزه قرن به قرن فاطمیه اول و دوم را زنده نگاه داشته و این موضوع مربوط به بیست یا سی سال گذشته نیست و این عزیزان همیشه در این ایام روضه داشته اند.

اين مرجع تقلید خاطرنشان ساختند: هرچه داریم از فاطمه(س) است و این قبر بی نشان، نشان دهنده اسراری است؛ باید همه در فاطمیه به عزاداری پرداخته و مراسمات آن را هرچه باشکوه تر برگزار نمایند.

حضرت آیت الله نوری همدانی تصریح کردند: ما تأکید بر وحدت با حفظ اصول خود داریم؛ چراکه اصول ما قرآن، پیامبر(ص)، امامت، غدیر، فاطمیه و عاشوراست؛ ما از اهانت به مقدسات دیگران شدیداً جلوگیری می کنیم؛ اما حقائق اهل بیت(ع) را بیان خواهیم کرد.

معظم له در پایان بیان داشتند: اهل بیت (علیهم السلام) نیز بر وحدت تأکید داشته اند؛ اما شاگردانی برای مناظره تربیت می کردند تا فرهنگ اسلام ناب یعنی اسلام اهل بیت(ع) ماندگار باشد.