سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا عنوان کرد:

ضرورت تسریع در حضوری شدن آموزش مدارس و دانشگاه‌ها

به گزارش نویدتهران،سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره بر ضرورت تسریع در حضوری شدن آموزش مدارس و دانشگاه‌ها، گفت: آموزش غیرحضوری در شرایط فعلی تخلف است.

دکتر عباس شیراوژن سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا درخصوص مجموع موضوعات مطروحه در جلسه امروز ستاد که با حضور رییس جمهور برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به اجتماع پرشور زائران گرامی در ایام نیمه شعبان در شهر مقدس قم و مسجد مقدس جمکران، رعایت جدی تر و کنترل دقیق شیوه نامه های بهداشتی ضروری است.

وی با اشاره به اینکه براساس رویه بین المللی در مورد سفر به خارج و ورود به کشور، علاوه بر واکسیناسیون کامل، تست منفی مورد اطمینان هم لازم است، بر ضرورت تسریع در حضوری شدن آموزش مدارس و دانشگاه‌ها تاکید و عنوان کرد: آموزش غیرحضوری در شرایط فعلی تخلف است.

دکتر شیراوژن در ادامه با تاکید بر اینکه توصیه می شود، هموطنان عزیز دز سوم واکسن را تزریق کنند، عنوان کرد: برای ترددهای بین شهری در سفرهای نوروزی واکسیناسیون کامل انجام شود.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با بیان اینکه در جلسه امروز از زحمات همکاران بهداشتی، درمانی، استانداری ها و دانشگاه های علوم پزشکی در عبور از موج ششم کرونا تقدیر شد، مطرح کرد: همچنین بر پیگیری پرداخت مطالبات این عزیزان هم تاکید شد.