سردار قاسم رضايي:

ضرورت افزایش توان رزمی و آموزشی مرزبانان/ نقش تاثیرگذار خانواده كاركنان مرزباني در ايجاد امنیت پايدار در مرزها

به گزارش نویدتهران، فرمانده مرزبانی با تأکید بر ضرورت افزایش توان رزمی و آموزشی مرزبانان، گفت: خانواده كاركنان مرزباني در موفقيت هاي ماموريتي سهيم هستند زيرا آنها مي توانند آرام بخش و تقويت كننده روحيه كاركنان باشند.

سردار قاسم رضايي در جلسه جمع بندي نظارت ستادي استان خراسان جنوبي با اشاره به اهمیت كانون خانواده از آن به عنوان بستري در ایجاد روحیه خدمتی مرزبانان، گفت: كاركنان مرزباني در ايجاد امنیت پايدار مرزها نقش بسزایی دارند و والدين ، همسر و فرزندان آنان نيز در موفقيت هاي ماموريتي سهيم هستند زيرا كانون خانواده، مي تواند آرامبخش روحيه كاركنان باشد.

وی ادامه داد: اگر شما شاداب و بشاش هستيد از لطف خانواده هاي گرم شما است، به واسطه ماموريت هاي خطير و حساس مرزبانان، خانواده ها حضور شما را کمتر حس می کنند و زحماتي را هم به اين دليل متحمل مي شوند كه خداوند اجر و پاداش وي‍ژه اي را به آنها عطا مي کند.

سردار رضايي تاكيد كرد:عزت و سربلندي اسلام، ريشه در صبر و استقامت خانواده شهدا دارد و اگر امروز همه در آرامش زندگي مي كنيم و عبادت ها و كارهاي روزمره خود را با امنيت كامل انجام مي دهيم ، تمامي اين فعاليت هاي روزمره مديون بركت خون پاك شهداست.

فرمانده مرزبانی ناجا در پایان با تأکید بر ضرورت افزایش توان رزمی و آموزشی مرزبانان، گفت: در امر آموزش هر چه قدر تلاش شود باز هم کم است، بایستی آموزش و اشرافيت کارکنان در مباحث اطلاعاتی و عملیاتی ارتقاء و بيش از پيش تقويت شود.