سردار حسین رحیمی خبر داد؛

ضارب ماموران انتظامی در خیابان طالقانی دستگیر شد

به گزارش نویدتهران،فرمانده انتظامی پایتخت در رابطه با حادثه صبح امروز در خیابان طالقانی توضیحاتی ارائه کرد.

سردار “حسین رحیمی” در تشریح علت حادثه امروز در خیابان طالقانی بیان داشت: روز گذشته در پی تیراندازی در یکی از روستاهای شهرستان شهریار که منجر به کشته شدن چهار نفر و زخمی شدن ۲ نفر گردید، موضوع به سرعت در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات اولیه گواه این موضوع بود که ضارب در پی اختلافات ملکی که از سالها پیش بر سر آن اختلاف و دعوا داشته اند اقدام به این عمل مجرمانه کرده و از محل متواری شده است.

رئیس پلیس پایتخت گفت: با توجه به حساسیت موضوع دستگیری ضارب به قید فوریت در دستور کار پلیس قرار داده شد و مشخصات به واحدهای گشتی و عملیاتی اعلام تا در صورت مشاهده فرد مذکور نسبت به دستگیری او اقدام لازم را به عمل آید.

سردار رحیمی عنوان کرد: گفتنی است این فرد صبح امروز در حوالی خیابان فلسطین مشاهده و توسط ماموران حاضر در صحنه شناسایی شد که قاتل به محض مشاهده مأموران با سلاح کمری به سمت ماموران و شهروندان شلیک که در این حادثه دو نفر از ماموران مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و جهت مداوا به بیمارستان منتقل شدند.

رئیس پلیس پایتخت گفت: لازم به ذکر است این فرد شرور و جانی که به سمت ماموران و شهروندان شلیک کرده دستگیر و از او یک قبضه سلاح کمری کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: در حال حاضر بازجویی اولیه از متهم در پلیس آگاهی در حال انجام می باشد .

وی در پایان افزود: در تحقیقات اولیه، متهم که باغدار است انگیزه اقدام مجرمانه خود را اختلافات ملکی عنوان داشته است.