سخنگوی سازمان تعزیرات اعلام کرد:

صدور سنگین‌ترین احکام برای گرانفروشان و محتکران

به گزارش نویدتهران،معاون حقوقی و امور مجلس و سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی پیرو تاکید رهبر معظم انقلاب در خصوص گرانی های اخیر، گفت: سنگین‌ترین مجازات و احکام برای گرانفروشان و محتکران در ادارات تعزیرات سراسر کشور صادر می‌شود.

محمد حسن سرابیان در گفت وگویی در پاسخ به سوالی مبنی براینکه سازمان تعزیرات چه برنامه برای برخورد قاطع‌تر با گرانفروشان و محتکران دارد؟ گفت: پس از فرمایش‌های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بلافاصله کارگروه تنظیم بازار تشکیل شد و سازمان تعزیرات در این جلسه حضور داشت و ما در مکاتبه با مدیران کل تعزیرات حکومتی سراسر کشور از آن‌ها خواستیم کمیسیون‌های هماهنگی تعزیرات را فعال‌تر و نتایج را به طور مستمر به ستاد مرکزی سازمان اعلام کنند.
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: مقرر شده است سنگین ترن مجازات‌ها برابر قانون برای احتکار و گرانفروشی صادر شود و ما هر پرونده‌ای که در این خصوص دریافت کنیم در اسرع وقت رسیدگی خواهیم کرد.
سرابیان افزود: هیچگونه مماشاتی نخواهیم کرد و نتایج پرونده را شفاف و روشن به اطلاع مردم می‌رسانیم.
سخنگوی سازمان تعزیرات گفت: باید از ظرفیت هر چه بیشتر بسیج استفاده شود و همانطور که در آغاز تاسیس سازمان تعزیرات بسیج وارد میدان شده بود و اکنون هم می‌تواند بسیج نقش بسیار خوبی در برخورد با گرانفروشی و احتکار داشته باشد.
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومت درباره بازدارنده نبودن قوانین تعزیرات گفت: در این بخش نیازمند اصلاحاتی هستیم که فکر می‌کنیم مجلس به زودی تصمیم‌هایی بگیرد.