صدر نشینی ناجا در مسابقات قهرمانی سربازان نیروهای مسلح

به گزارش نویدتهران،مدیرکل تربیت‌بدنی ناجا گفت: در مسابقات قهرمانی سربازان نیروهای مسلح، تاکنون سربازان ناجا با تفاوت امتیاز چشمگیری در صدر جدول امتیازبندی قرار دارند و تیم‌های ارتش و سپاه در رده‌های دوم و سوم هستند.
سرهنگ  مهدی نظری مقدم  اظهار داشت: با توجه به تدابیر فرمانده محترم ناجا در خصوص اینکه اولویت نخست ورزش در ناجا ارتقاء توان رزمی و بنیه دفاعی کارکنان ناجا است ما هم در این خصوص سعی کردیم تا با تمام توان تلاش کنیم به این مهم دست‌ یابیم.

مدیرکل تربیت‌بدنی ناجا افزود: در این مسیر اقدام به راهبرد سازی ورزش کرده و برابر مطالبات سردار معاون تربیت و آموزش ناجا ۳۰ درصد از بودجه و توان این مجموعه به ورزش قهرمانی و ۷۰ درصد مابقی را به آمادگی جسمانی، توان رزمی، تناسب‌اندام و دفاع شخصی اختصاص داده‌ شده است.

مدیرکل تربیت‌بدنی ناجا یادآور شد: در راستای افزایش روحیه، ایجاد سلامتی و شادابی در کارکنان ناجا برگزاری مسابقات ورزشی را یکی از اولویت‌های این معاونت قرار داده ایم.

وی افزود: در این خصوص مسابقات ورزشی کارکنان به‌صورت پیوسته در طول سال و در ایام مختلف برگزار می‌شود. در این مسابقات کارکنان در رشته‌هایی مانند تیراندازی، کاراته، پنج‌گانه، آمادگی جسمانی، قوی‌ترین مردان، موتورسواری، دوگانه، دوچرخه‌سواری، شنا و جودو شرکت می‌کنند.

نظری مقدم تصریح کرد: از دیگر مسابقات و فعالیت‌های ورزشی که در طول سال برگزار می‌شود، گرامیداشت هفته ناجا است که در آن همایش کوه‌پیمایی سراسری، مسابقات وابستگان نظامی، مسابقات ورزشی مسئولان، صعود تیم‌های تخصصی و کوهنوردی ، پیاده‌روی خانوادگی کارکنان و … است.

وی با اشاره به اینکه برگزاری مسابقات با اهدای جوایز و قرعه‌کشی همراه است، بیان کرد: این مسابقات روزهای به‌یادماندنی و خاطره‌انگیزی در ذهن کارکنان و خانواده محترم آنان می‌گذارد.

مدیرکل تربیت‌بدنی ناجا افزود: یکی از مهم‌ترین مسابقات ورزشی که در طول سال برگزار می‌شود، مسابقات قهرمانی سربازان ناجا و مسابقات قهرمانی سربازان نیروهای مسلح است دلیل اهمیت مضاعف این مسابقات نگاه راهبردی معاون تربیت و آموزش ناجا و مدیران کل این معاونت به سربازان به‌عنوان آینده‌سازان نظام و سرمایه‌های انقلاب اسلامی در کوران تحریم است.

وی اضافه کرد: از همین منظر با توجه به نقش ورزش در پر کردن اوقات فراغت این عزیزان تلاش اداره کل تربیت‌بدنی ناجا گسترش ورزش و فعالیت‌های بدنی در این حوزه بوده است که بحمدالله با کسب مقام‌های قهرمانی متفاوت در رشته‌های تیراندازی ، کاراته ، تکواندو، کشتی و … نتایج درخشانی را در مسابقات نیروهای مسلح کسب کردند.

نظری مقدم تأکید کرد: در حال حاضر مسابقات قهرمانی سربازان نیروهای مسلح در رشته‌های تیراندازی، والیبال ، طناب‌کشی، دارت، شنا، تکواندو، فوتسال، کشتی فرنگی، کشتی آزاد، جودو، آمادگی جسمانی، تنیس روی میز، کاراته آزاد، کاراته کنترلی و دوومیدانی در حال برگزاری است.

مدیرکل تربیت‌بدنی ناجا افزود: در این مسابقات تیم هایی از سربازان نیروهای مسلح ناجا، سپاه و ارتش حضور دارند که تاکنون سربازان ناجا با تفاوت امتیاز چشمگیری در صدر جدول امتیازبندی مسابقات قرار دارند و تیم‌های ارتش و سپاه در رده‌های دوم و سوم هستند.

وی اضافه کرد: سربازان ناجا موفق شدند تا اینجای مسابقات در رشته های تیراندازی؛ مقام اول، دوم و سوم، والیبال؛ مقام دوم، طناب کشی؛ مقام دوم، شنا؛ مقام سوم، فوتسال؛ مقام سوم، کشتی فرنگی؛ مقام اول، کشتی آزاد؛ مقام دوم و سوم، آمادگی جسمانی؛ مقام سوم، تنیس روی میز؛ مقام سوم، کاراته آزاد؛ مقام اول و دوم، کاراته کنترلی؛ مقام اول، دوم و سوم را کسب کنند.