ایران صفر ، صفر سوریه

صدرنشینی ایران در دور رفت گروه A مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

%d9%81%d9%88%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d9%841تیم ملی فوتبال کشورمان آخرین دیدار خود طی دور رفت مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را با نتیجه تساوی به پایان رساند.

دیدار تیم ملی ایران برابر سوریه که مقرر بود امروز از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران در شهر سرمبان مالزی برگزار شود، به دلیل مشکلات آب و هوا با ۴۵ دقیقه تأخیر آغاز شد و در نهایت این بازی با نتیجه تساوی صفر بر صفر به پایان رسید.
به گزارش نوید تهران، رضا قوچان نژاد در دقیقه ۶۰ بازی با مهدی طارمی تعویض شد. در ادامه نیز اشکان دژاگه در دقیقه ۶۶ جای خود را به وحید امیری داد و در دقیقه ۷۸ عزت اله پورقاز با سعید عزت الهی تعویض شد.
گفتنی است، آخرین دیدار دور رفت گروه B مرحله مقدماتی رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور تیم های امارات و عراق از ساعت ۱۸:۳۰ به وقت تهران آغاز می شود.

با تساوی صفر – صفر در این دیدار، ایران ۱۱ امتیازی شد و همچنان صدرنشین گروه A رقابت‌های انتخابی جام جهانی در منطقه آسیاست و سوریه هم به امتیاز ۵ رسید و در رتبه چهارم ماندنی شد. کره‌جنوبی با ۱۰ امتیار در رتبه دوم و ازبکستان ۹ امتیازی و سوم است. قطر ۴ امتیازی و چین ۲ امتیازی هم در رتبه‌های پنجم و ششم هستند.