سخنگوی هیات رئیسه شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی:

شورای مرکزی در حال رایزنی با ده کاندیدای منتخب مجمع اول است

دستجردی؛ سخنگوی هیات رئیسه شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: تا قبل از فرودین ۹۶ امکان برگزاری مجمع ملی دوم وجود ندارد.

مرضیه وحید دستجردی، سخنگوی هیات رئیسه شورای مرکزی «جبهه منا»، از ادامه رایزنی با کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خبر داد و افزود: برای برگزاری دومین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، یک پیش‌نیاز وجود دارد که تا این پیش‌نیاز محقق نشود، امکان برگزاری مجمع عمومی دوم جبهه مردمی نیروهای انقلاب، وجود ندارد.

به گزارش نویدتهران وبه نقل از جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی،دستجردی گفت: پیشنیاز برگزاری مجمع این است که باید با ده کاندیدایی که بیشترین آرا را در مجمع عمومی اول کسب کرده‌اند گفت و گو و مذاکره کنیم. وی ادامه داد: هیات رئیسه شورای مرکزی در حال رایزنی و گفت و گو با این نامزده‌هاست. این کار آغاز شده و تا حصول به نتیجه، همچنان ادامه خواهد داشت.

به گفته سخنگوی هیات رئیسه شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، اگر قرار بود مجمع ملی دوم جبهه مردمی، در اسفند ماه برگزار شود، عملا به دلیل کمبود وقت، این موضوع امکان نداشت به همین دلیل برای اینکه زمان کافی برای گفت و گو با کاندیداها داشته باشیم، دومین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، در فروردین ماه ۹۶ برگزار خواهد شد.

پیش‌تر علی همتی عضو شورای مرکزی جبهه منا اعلام کرده بود که دومین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی نیمه فروردین ۹۶، برگزار می‌شود و همان زمان اسامی ده کاندیدای نخست که بیشترین رای را در نخستین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کسب کرده‌اند، اعلام خواهد شد.