آیت الله کاظم صدیقی:

شهید هاشمی‌نژاد در زمینه معرفی منافقین خط‌شکن بود

به گزارش نویدتهران،آیت الله کاظم صدیقی گفت: شهید هاشمی نژاد یک طلبه منافق شناس و در زمینه معرفی منافقین خط‌شکن بود.
مراسم بزرگداشت شهید سید عبدالکریم هاشمی نژاد و فرماندهان شهید دفاع مقدس صبح امروز با حضور آیت‌الله علم الهدی نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی، علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی و جمعی از مسئولان کشوری و لشکری در ایوان مقصوره صحن جامع گوهرشاد حرم رضوی برگزار شد.
آیت الله کاظم صدیقی امام‌جمعه موقت تهران در این مراسم اظهار کرد: برخی از سرمایه‌داران امروز اقتصاد کشور را از روی تعمد دچار مشکل کرده‌اند و اگر دولت نتواند بحران ایجاد شده را مدیریت کند کارآمد نیست. بی‌تدبیری عده‌ای در اقتصاد باعث شده است برخی طلبه‌ها را مورد توهین قرار دهند.
وی افزود: امروز تروریست‌های اقتصادی مانند منافقین در اوایل انقلاب عمل می‌کنند، اما بصیرت مسئولان و مردم نمی‌گذارد نقشه‌های آن‌ها عملی شود، شهید هاشمی نژاد یک طلبه منافق شناس و در زمینه معرفی منافقین خط‌شکن بود.
امام‌جمعه موقت تهران با بیان اینکه جریان هدایت انبیای الهی در چارچوب اوامر الهی است، عنوان کرد: متأسفانه برخی افراد که لباس اهل علم بر تن دارند التقاطی فکر می‌کنند، غرب‌گرا هستند و همراه با جامعه جهانی شده‌اند.
وی با اشاره به اینکه هیچ‌ یک از انبیای الهی زندگی راحت و بدون مبارزه‌ای نداشته اند، افزود: شهید هاشمی نژاد یکی از اهالی علم بود که به پیروی از خط انبیاء انحراف منافقین را بر همگان آشکار کرد.
صدیقی تأکید کرد: رهبر جامعه اسلامی نایب امام است و کسی که تنها به آرای مردم اتکا می‌کند نمی‌داند آرای مردم به تنهایی ایجاد صلاحیت نمی‌کند و صرفاً تصویب عده‌ای واقعیت‌های موجود را تغییر نمی‌دهد.
وی تصریح کرد: زمانی که طلبه‌ای را با چاقو می‌کشند این اقدام را دشمنان برای مبارزه با حکومت انجام می‌دهند. طلبه‌های بسیاری در مسیر احیای نظام اسلامی مسیر شهادت را ادامه دادند و در حوزه شهادت رتبه اول از آن حوزه‌های علمیه است.
امام‌ جمعه موقت تهران در خاتمه بیان کرد: در حالی‌ که مردم به ‌صورت فطری به روحانیت علاقه دارند اما عده‌ای با راه انداختن جنگ روانی قاتل را شهید و شهید را قاتل جلوه می‌دهند.