در شب شهادت حضرت امیر المومنین علی (ع)؛

شهادت رئیس پلیس آگاهی اسلام آباد غرب در درگیری با سارقان مسلح

به گزارش نویدتهران،رئیس پلیس آگاهی شهرستان اسلام آباد غرب در شب قدر و شهادت حضرت امیرالمومنین(ع) در درگیری با سارقان مسلح به درجه رفیع شهادت نائل شد.

سرهنگ محمدرضا آمویی درباره چگونگی به شهادت رسیدن رئیس پلیس آگاهی اسلام آبادغرب، اظهار داشت: تیمی از کاراگاهان پلیس آگاهی به سرپرستی شهید  کوروش حاجی مرادی  برای تامین امنیت عزاداران در دومین شب از لیالی قدر مشغول گشت زنی بودند که به یک دستگاه خودرو مشکوک می شوند.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی اسلام آبادغرب پس از مشاهده خودرو، در صدد متوقف کردن آن در شهرک جهاد برمی آیند که سرنشینان آن اقدام به تیراندازی به سوی خودروی ماموران می کنند.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: متاسفانه در این درگیری سروان ” کوروش حاجی مرادی” زخمی و سریعا به مراکز درمانی منتقل شد اما متاسفانه بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد و در شب شهادت مولی متقیان به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

این مقام انتظامی ادامه داد: همچنین در این حادثه یکی دیگر از کارآگاهان پلیس آگاهی زخمی و هم اکنون در مراکز درمانی تحت مداوا قرار دارد.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه در پایان گفت: کار دستگیری ضاربان با جدیت از سوی پلیس دنبال ادامه دارد و این افراد قطعا به سزای عمل خود خواهند رسید.