نماینده ولی فقیه در سپاه:

سپاه در موضوع انتخابات به صورت مصداقی ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد


به گزارش نویدتهران،حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی گفت: سپاه همواره بصیرت افزایی، روشنگری،دعوت به حضور حداکثری در انتخابات و کمک به تامین امنیت برگزاری انتخابات را به عنوان یک راهبرد دنبال می کند و هرگز در موضوع انتخابات به صورت مصداقی ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه  در همایش بصیرتی فرماندهان و مدیران بسیج ناحیه مقاومت شهرستان های استان مازندران در حسینیه عاشقان کربلای ساری با بیان اینکه لشکر 25 کربلا در دوران دفاع مقدس لشکر ممتاز و پیشرو بود ؛ اظهار داشت: از اینکه در آغاز سال 1400 توفیق حضور در استان مازندران و زیارت شهدایی که در صحنه های مختلف پیشتازی خود را اثبات کردند دارم.خداوند متعال را شاکرم.

وی با بیان اینکه همه ما باید وارثان شهدا و ادامه دهنده راه آنان باشیم ،گفت: بهار طبیعت امسال با بهار معنویت تقرب الی الله، بهار قرآن و فصل بندگی خدا متقارن شد ؛از این رو میبایست از اهل بیت (ع) بیاموزیم در تمام شرایط از حرکت باز نایستیم و تقرب به خدا را معیار زندگی و سرفصل عمر خود قرار دهیم و بدانیم هر روز از عمرمان کاسته شود و چیزی کسب نشود و تعالی شکل نگیرد دچار خسران شده ایم.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی معنویت و خدامحوری را هویت واقعی بسیج توصیف و تصریح کرد: باید از خود بپرسیم در سنگرنشینی انقلاب چقدر رنگ خدایی داریم و چه مقدار در پایگاه خدا حضور داریم؛ کمال ما به میزان اتصال به خدا است.

نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه پاسداری و حفاظت از انقلاب زمان و مکان نمی شناسد و تاریخ مصرف و محدودیت ندارد، ادامه داد: تا انقلاب ما اسلامی است و ماهیت دینی دارد ، دشمن دارد و مادامی که دشمن دارد محافظ می خواهد و سپاه و بسیج حافظ انقلاب هستند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ثمره خونهای پاک شهدا است و پاسداری از آن یک عبادت است، گفت: امروز سوال اینجاست پاسداری چگونه است و چه اقتضائاتی دارد.در پاسخ باید گفت حفظ انقلاب و دستاوردهای آن رسالت تغییر ناپذیر سپاه و بسیج است، اما طبق شرایط و اقتضائات زمان ممکن است ماموریت ها و اولویت های بسیج و سپاه تغییر کند.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی در ادامه تاکید کرد: در دهه اول انقلاب حضور در جبهه و امروز در دهه پنجم انقلاب حفظ روحیه جهادی برای بسیجیان اولویت است. امروز دشمن تلاش دارد اراده خود نفوذ فکری و جریانی را به ما تحمیل کند .

وی ادامه داد: دو گفتمان در شرایط کنونی مطرح است و گفتمان نخست بیانش این است که اصلاحات در دین را بیان می کنند و اینکه اکنون در قرن پیشرفت هستیم و نمی توان جامعه جامعه را با مفاهیم دینی اداره کرد و برای زنده ماندن باید با کدخدا کنار بیاییم و راه رفع مشکلات کنار آمدن با آمریکا است که خوشبختانه انقلاب اسلامی ابرقدرتی آمریکا را در دنیا از بین برده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه افزود: گفتمان دوم، گفتمان امام و رهبری است و بشر نیازمند حاکمیت الهی است. هر چه مشکلات و نابسامانی داریم به دلیل عمل نکردن به شریعت است هر چه دینی تر شویم موفق تر خواهیم بود و کدخدای دنیا، خداوند متعال است. بسیج در عمل این دو گفتمان را بفهمد، خوب عمل کند و بر گفتمان ولایت و رهبری استقامت کند.

وی با بیان اینکه امروز آمریکایی ها اعتراف می کنند که انقلاب اسلامی مرگ تدریجی آنان را رقم زده است ،تاکید کرد: تقویت حاکمیت الهی تحسین و تکریم مردمی است که با بصیرت و مقاومت در برابر فشارها، تهدید، تحریم و فتنه ها ایستادند و این بصیرت و مقاومت کارآمدی داشته و نظام ولایی ما را 40 ساله کرد.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی ادامه داد:طبق فرموده مقام معظم رهبری در آغاز سال 1400، آغاز قرن چهاردهم با حکومت دیکتاتوری رضا شاه آغاز شد اما قرن پانزدهم با انتخابات تحول ساز انجام می شود و انتخابات سرآغاز تحول و نوسازی در کشور است.

وی با تاکید بر اینکه مشارکت حداکثری سیاست نظام و رهبر معظم انقلاب است تصریح کرد: مشکلات کشور با حضور پرشور پای صندوق های رای و انتخابی آگاهانه ، دقیق و قوی رفع شدنی است و تحقق این مهم تقویت کننده امنیت و اقتدار ملی،عامل عزت و سربلندی ایران اسلامی و عقب نشینی دشمنان خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلیمن حاجی صادقی ولایت مداری ،برخورداری از روحیه جهادی، انقلابی و فسادستیزی و بهره گیری موثر از ظرفیت های داخلی را از شاخصه های مهم برای ریاست قوه مجریه عنوان و با اشاره به رویکرد سپاه در قبال انتخابات اظهار کرد: سپاه همواره بصیرت افزایی، روشنگری،دعوت به حضور حداکثری در انتخابات و کمک به تامین امنیت برگزاری انتخابات را به عنوان یک راهبرد دنبال می کند و هرگز در موضوع انتخابات به صورت مصداقی ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد.