آیت‌الله موحدی کرمانی در خطبه‌های نماز جمعه تهران:

سپاه بازوی قدرتمند کشور است

به گزارش نویدتهران،خطیب موقت نماز جمعه تهران، گفت: سپاه بازوی قدرتمند کشور است؛ آقای ترامپ با دم شیر بازی نکن؛ سپاه می‌تواند در صورت اجازه رهبری معظم انقلاب، با قدرت موشکی خود تل‌آویو را با خاک یکسان کند.
آیت‌الله موحدی کرمانی در خطبه‌های نماز جمعه تهران، اظهار کرد: در این سیل خطرناک ناله‌هایی از سوی سیل‌زدگان بلند است؛بعضی خوب شنیدند و کمک کردند و برخی نشنیدند؛ نتیجه‌اش این است که خداوند، ناله‌ها و دعاهای کمک رسانان به سیل زده‌ها را هم اجابت می‌کند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به اقدام احمقانه ترامپ علیه سپاه گفت: اینکه یک نهاد حکومتی و نیروی نظامی یک کشور به عنوان یک گروه تروریتسی شناخته شود، امری مغایر با همه اصول و مقررات بین‌المللی است.

وی تصریح کرد: من نمی‌دانم این ترامپ احمق آیا می‌فهمد در حال چه کاری است؟ بسیاری از کشورهای دنیا این اقدام ترامپ را زیر سوال بردند و تحلیلگران آمریکایی از این اقدام با عنوان «خطرناک»، که جان سربازان آمریکایی را به مخاطره می‌اندازد یاد کردند.

آیت‌الله موحدی کرمانی با بیان اینکه برای تمام مردم دنیا بویژه ملت‌های منطقه ثابت شده که مادر تروریسم آمریکا است، بیان داشت: خود مقامات آمریکایی و همین ترامپ صراحتا اعتراف کرده‌اند که ما داعش را بوجود آوردیم و از گروه تروریستی النصره حمایت کردیم؛ این سپاه بود که مولود خبیث آمریکا در منطقه را منهدم کرد.

وی بیان داشت: آمریکا تهدید و تخریب ارکان اقتدار نظام اسلامی را هدف گرفته است و به خیال خام خود به دنبال فروپاشی نظام از درون و تسلیم مردم ایران است. ترامپ در بیانیه خود می‌گوید که اقدام علیه سپاه، قلمرو فشار ما را به طور چشمگیری افزایش می‌دهد و این در حالی است که بسیاری از تحلیلگران سیاسی در آمریکا این اقدام را بی ثمر دانسته‌اند و برخی با تمسخر از آن یاد کردند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به وحدت و یکصدایی همه مردم و مسئولان در حمایت از سپاه، گفت: بعد از اقدام نابخردانه ترامپ علیه سپاه شاهد مواضع مستحکم روسای محترم سه قوه در حمایت از سپاه پاسداران بودیم؛ همچنین مسئولان و نمایندگان مجس و آحاد مردم نیز به حمایت از سپاه برخاستند.

وی تاکید کرد: احمق‌ها نمی‌دانند همه ایران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

آیت‌الله موحدی کرمانی، اظهار کرد: نفوذ معنوی و تاثیرگذار ایران در منطقه غرب آسیا و شکست مفتضحانه آمریکا در نشست لهستان، هوش از سر ترامپ برده و او را دیوانه کرده است؛ او می‌بیند پس از صرف هفت تریلیون دلار، باید چراغ خاموش و مخفیانه وارد عراق شود؛ بنابراین حق دارد دیوانه و عصبانی شود چرا که طعم خاری را چشید.

وی تصریح کرد: ترامپ بیچاره هنوز سپاه را نشناخته است. سپاه همچون کوه از دستاوردهای انقلاب حراست می‌کند سپاه ذوب در ولایت است و خادم مردم است به همین دلیل در دل مردم جای دارد.

خطیب موقت نماز جمعه تهران، افزود: سپاه بازوی قدرتمند کشور است؛ آقای ترامپ با دم شیر بازی نکن؛ سپاه می‌تواند در صورت اجازه رهبری معظم انقلاب، با قدرت موشکی خود تل‌آویو را با خاک یکسان کند.

وی با اشاره به وقوع سیل در برخی نقاط کشور، گفت: این سیل و بارندگی‌های فراوان در کشور اگر چه مشکلاتی را برای مردم در برخی نقاط کشور ایجاد کرد اما کشور را از بحران خشکسالی نجات داد؛ مواجه با بحران خشکسالی هزینه بیشتری از خسارات سیل داشت.

آیت‌الله موحدی کرمانی، خاطرنشان کرد: امیدواریم با تدبیر دولت و همراهی مردم هر چه زودتر وضعیت مردم مناطق سیل‌زده به حالت عادی برگردد.