جانشین فرمانده کل ارتش:

سربازان اسلام با سپر کردن سینه خود، امنیت را ارزانی ملت خویش می کنند

امیر سرتیپ پوردستان در ضیافت افطاری که با حضور جمعی از مسئولان و کارکنان ستاد ارتش در جمع سربازان وظیفه این ستاد برگزار شد، گفت: سربازان اسلام سینه های خود را آماج گلوله های دشمن می کنند تا امنیت را ارزانی ملت خویش نمایند.
به گزارش نویدتهران، در این ضیافت افطاری امیر سرتیپ دکتر احمد رضا پوردستان جانشین فرمانده کل ارتش جایگاه سربازان در ارتش جمهوری اسلامی ایران را بسیار مقدس و محترم توصیف کرد و گفت: لباسی را که شما عزیزان برای دفاع از دین و قرآن پوشیده اید همان لباسی است که پدران و برادران شما در گذشته نه چندان دور برتن کرده و راهی جبهه های حق علیه باطل شدند و در خون خود غلطیدند تا پرچم ایران در اهتزاز بماند و شما اکنون با پوشیدن آن لباس آماده شده اید هرزمانی که ملت نیاز داشته باشد به فرمان فرماندهی معظم کل قوا در صحنه حاضر شوید و مانند پیشینیان خود و حتی بهتر ایفای وظیفه نمایید.
وی در ادامه با استناد به آیات قرآن کریم افزود: سربازان اسلام به اذن خداوند دژهای محکم و استواری هستند که سینه های خود را آماج گلوله های دشمن می کنند تا امنیت را ارزانی ملت خویش نمایند.
امیر سرتیپ پوردستان همچنین با توجه به جنگ نرم و هجمه فرهنگی دشمن که جوانان را هدف قرار داده است، گفت: با وجود توطئه های دشمن، این جوانان ما هنگام خطر مثل جوانان دهه 60 و بلکه بهتر، از کشور دفاع خواهند کرد.
جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه حضور در جمع سربازان وظیفه در لحظات واپسین ماه مبارک رمضان را بسیار ارزشمند دانست و افزود: از اینکه در جمع سربازان شریف، با غیرت، متدین و ولایتمدار حضور پیدا کرده ام خداوند را شاکر و سپاسگزارم و به شما عزیزان توصیه می کنم همواره و مانند ماه مبارک رمضان به خودسازی و تزکیه نفس بپردازید.
وی همچنین دل های جوانان را پاک و صاف مانند آئینه توصیف و اضافه کرد: بدلیل صفای دل و پاکی، شما هرچه از خداوند بخواهید اجابت خواهد شد لذا سلامت، زندگی شایسته و… از خداوند بخواهید.
امیر سرتیپ پوردستان در پایان با استناد به آیه 53 سوره زمر خاطر نشان کرد: همواره باید به رحمت الهی امید داشت و با مراقبت از نفس و انجام حسنات و با انگیزه جبران گناه اگر معصیتی را در گذشته مرتکب شده ایم زمینه آمرزش آن را فراهم آوریم.