دکتر فرنقی زاد:

سایت فیلم رسانه ارتباطات و فناوری اطلاعات راه اندازی شد

فرنقی زاد

سایت فیلم رسانه ارتباطات و فناوری اطلاعات به منظور ارایه محتوای تصویری حوزه ICT راه اندازی شد که از طریق آدرس tv.ict.gov.ir در دسترس همگان قرار دارد.

دکتر محمدرضا فرنقی زاد رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: با اشاره به تغییر سلیقه مخاطبان و تمایل روز افزونی که برای دیدن فیلم و ویدئو بر بستر فضای مجازی در حال رخ دادن است، این روابط عمومی به منظور توسعه سیستم های اطلاع رسانی خود سایت فیلم رسانه حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات را با عنوان ICT TV راه اندازی کرد.

به گزارش نوید تهران،وی افزود: در این سایت صرفا فایل هایی ویدئو و کلیپ مربوط به حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات به نمایش گذاشته می شود که از طریق آدرس http://tv.ict.gov.ir در دسترس همگان قرار دارد.
دکتر فرنقی زاد با اشاره به استقبال این مرکز نسبت به انتشار دیگر فایل های تصویری در ICT TV اظهار کرد: مخاطبان و فعالان حوزه ICT در صورت تمایل می توانند فایل های تصویری و ویدئویی خود را از طریق آدرس ایمیل pr@ict.gov.ir به مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات برای انتشار در فیلم رسانه ارتباطات و فناوری اطلاعات ارسال کنند.