هادی رضایی خبرداد:

ساماندهی و اعزام ۸۰۳۶۴ نفر روز تبلیغ در استان تهران طی نیمه سوم سال ۹۶

به گزارش نویدتهران،رئیس اداره فرهنگی، پژوهشی و آموزشی تبلیغات اسلامی استان تهران از ساماندهی و اعزام ۸۰۳۶۴ نفر روز تبلیغ به مناسبت های مختلف دینی و ملی در نیمه سوم سال جاری خبر داد.

هادی رضایی، رئیس اداره فرهنگی، پژوهشی و آموزشی این اداره کل، در گفتگو با روابط عمومی اظهار داشت: براساس هماهنگی ها و برنامه ریزی های اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، از ابتدای مهر تا پایان آذر جاری ۸۰۳۶۴ نفر روز تبلیغ در مناسبت های ملی و دینی نیمه سوم سال جاری انجام شده است.

وی، در ادامه یاد آور شد: اطلاعات شبکه تبلیغی اعزامی به مراکز مختلف فرهنگی، آموزشی و دینی و نیز گزارش مناسبت های آن در سامانه سجام ثبت شده، که این مناسبت ها عبارتند از دهه اول محرم، دهه آخر صفر، هفته گرامیداشت وحدت، ۱۳ آبان و هفته بزرگداشت بسیج.

رضایی، همچنین افزود: مبلغین و مبلغات اعزامی علاوه بر تبیین مباحث مرتبط با هر مناسبت، به برپایی جلسات مشاوره با موضوعاتی همچون؛ تحکیم بنیان خانواده، پیشگیری از اعتیاد و کاهش طلاق اقدام کردند و جلسات گفتمان و پرسش و پاسخ و برنامه های آموزش سبک زندگی اسلامی، از دیگر برنامه هایی بود که با استقبال مخاطبین مواجه شد.

این مسئول فرهنگی، با اشاره به تداوم و استمرار این امر در سه ماهه پایانی سال ۹۶، خاطر نشان کرد: از ابتدای سال تاکنون ۳۲۸۹۷۷ نفر روز تبلیغ توسط شبکه تبلیغی استان تهران انجام شده و امیدواریم زمینه توسعه و تقویت هر چه بیشتر آن فراهم شود، مراکز آموزش فرهنگی و دینی می توانند برای بهره گیری از ظرفیت های تبلیغی استان، با ادارات تبلیغات اسلامی استان تهران هماهنگ کنند.