حجت‌الاسلام نوری زاده:

ساماندهی و اعزام ۱۰۳۰ مبلغ و مبلغه به مناسبت ایام فاطمیه دوم در استان تهران

به گزارش نویدتهران،حجت‌الاسلام سید ناصرالدین نوری زاده، مدیرکل، از پیش بینی و اعزام ۱۰۳۰ مبلغ و مبلغه به مناسبت فاطمیه دوم خبر داد.

حجت‌الاسلام نوری زاده، ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام شهادت و سوگواری حضرت زهرا (س)، گفت: در راستای بصیرت افزایی آحاد جامعه به ‌ویژه جوانان و نوجوانان و نیز اطلاعات سامانه سجام، از ۱۵ بهمن جاری تاکنون مقدمات اعزام ۱۰۳۰ مبلغ و مبلغه برای برگزاری مراسم و پوشش تبلیغی این ایام فراهم شده که از این تعداد ۸۵۰ مبلغ و ۱۸۰ نفر مبلغه هستند.

وی، افزود: هدف از اعزام مبلغین و مبلغات، تشریح ابعاد شخصیت بی بی دو عالم حضرت زهرا (س)، تبیین جایگاه ولایت، بیان احکام و مسائل دینی، ایجاد انس و الفت هر چه بیشتر بین جوانان و نوجوانان با محافل دینی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران، تصریح کرد: این مبلغین و مبلغات از ۲۸ بهمن ماه جاری تا اول اسفند از سوی ادارات تبلیغات اسلامی شهر و شهرستان های تهران به مکان های تعیین شده برای تبلیغ اعزام می شوند و پس از تبیین مفاهیم و سرفصل های ابلاغی، به سؤالات مخاطبین و گروه های هدف پاسخ می دهند.

حجت‌الاسلام نوری زاده، در ادامه یاد آور شد: از مهم ترین مباحثی که این شبکه تبلیغی در سخنرانی های خود به آن می پردازند؛ بیان سیره عملی و فضایل اهل بیت (ع) به ‌ویژه حضرت زهرا (س)، تبیین سبک زندگی فاطمی (س) و فواید بهره گیری از سیره و سنت بزرگان دین است.

نوری زاده، با مهم دانستن امر تبلیغ در کاهش آسیب های اجتماعی و تحکیم خانواده، خاطر نشان کرد: اجرای فعالیت تبلیغی و سخنرانی از سوی ۲۹۱۰ امام جماعت دستگاه های دولتی و کانون های جمعیتی، ۱۵۶ روحانی مستقر مساجد روستایی و شهرک های حاشیه نشین و ۱۱۰۷ مبلغه حوزوی و سنتی از دیگر برنامه هایی است که به مناسبت ایام فاطمیه توسط ادارات تبلیغات اسلامی برنامه ریزی و اجرا می‌شود.