وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

زندگی بی‌دغدغه و همراه با آرامش حق بازنشستگان است

به گزارش نویدتهران،زندگی همراه با آرامش و بی دغدغه حق بازنشستگان است، اگراین افراد نتوانند عزتمندانه زندگی کنند شاغلان نیز نسبت به آینده خود نا امید می شوند.

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در نشستی مشترک با کانون صنفی بازنشستگان وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و معاونت توسعه مدیریت و منابع این وزارتخانه که به منظور رفع مشکلات بازنشستگان و شنیدن دغدغه های آن ها در مجموعه فرهنگی ، ورزشی تلاش  برگزار شد با بیان این مطلب اظهار داشت : تلاش های ما در وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی همواره بر این بوده که مسیر بهبود شرایط زندگی برای این عزیزان هموار شود.

” محمد شریعتمداری ” به تشریح اقدامات دولت تدبیر و امید در راستای افزایش حقوق،همسان سازی و رفاه بازنشستگان پرداخت و گفت: به رغم تمامی موانع، تلاش شد گام های اساسی برای حل مشکلات و مسائل این عزیزان برداشته شود.

دراین نشست “غلامرضا پناه “، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون ، کارورفاه اجتماعی  ضمن تکریم و تجلیل از بازنشستگان اظهار کرد : خدمت به این عزیزان در جامعه اسلامی ارزش محسوب می شود و بیش از همیشه باید در راستای رفع دغدغه های مهم آنان قدم برداشت و مشکلات معیشتی را برطرف کرد.

وی با قدردانی از رویکرد وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در حمایت های های نقدی و غیر نقدی به رغم وجود بودجه مستقل گفت : برنامه وزارتخانه بهره گیری از امکانات و منابع موجود برای خدمت رسانی هر چه بهتر به بازنشستگان است.

 دراین راستا خدمات مختلفی درزمینه های فرهنگی، اجتماعی و رفاهی نظیر امکانات درمانی مناسب ، هتل ها ، استراحتگاه ها و پرداخت های نقدی و غیر نقدی به بازنشستگان در سطح وزارت تعاون ، کارورفاه اجتماعی فراهم شده است، همچنین در قدم بعدی به موضوع حقوق و معیشت این عزیزان به طور جدی تر پرداخته می شود.