وزير كشور در بازديد از پايانه مرزى مهران:

زائران قبل از مراجعه به مرز تبالات ارزى لازم را انجام دهند

به گزارش نویدتهران،وزير كشور گفت: نمايندگى چندين بانك و تعدادى از صرافی ها براى تبادلات ارزى فعال می شوند اما ما به زوار این است که هر نوع تبدیل ارزى را قبل از حضور در مرز انجام دهند تا در اینجا معطل نشوند.
عبدالرضا رحمانی فضلی وزير كشور امروز سه شنبه ٢٤ مهرماه در جريان بازديد از پايانه مرزى مهران در جمع خبرنگاران گفت: امروز توفیق شد بازدیدی از پایانه ی مهران داشته باشیم؛ الحمدللّه تردد زوار روز به روز افزايش مى يابد تا در مراسم بزرگ پیاده روی اربعين حسينى حضور يابند.
وی ادامه داد: تمام امکاناتى که برای زوار لازم است از امكانات و خدمات زیرساختی، خدماتی تا حمل و نقل و ترافیک پيش بينى شده و خدمات بسیار خوبی ارائه شده است.
وزير كشور با اشاره حضور تعداد كاميون هاى حامل بار در مرز مهران گفت: در جريان اين بازديد موضوع معطلی کامیون‌ها را شاهد بودیم که آقای استاندار تاكيد كردند که روز گذشته هماهنگی با مقامات عراقی ترتیب انجام داده اند تا بار اين کامیون ها به سرعت تخليه و از مرز خارج شوند.
رحمانى فضلى تصريح كرد: تمامى مسئولین در اینجا با هم در تلاش هستند که خدمات لازم را ارائه دهند؛ از یک هفته آینده موکب های مستقر خواهند شد و کمک های مردمی شامل حال زوار، برقرار می‌شود.
وى تاكيد كرد: امروز جلسه‌ ستاد اربعين را در مهران خواهیم داشت تا درباره مشکلات و مسائلى که مطرح می کنند تصمیم گیری شود.
وزير كشور درباره تبديل ارز و نقل و انتقال پول در اين پايانه هاى مرزى گفت: قرار شده نمايندگى چندين بانك و تعدادى از صرافی ها براى تبادلات ارزى فعال شوند اما توصیه ما به عزیزان زوار این است که هر نوع تبدیل ارزى را قبل از حضور در مرز انجام دهند تا در اینجا معطل نشوند.