سردار حسین اشتری:

زائران قبل از عزیمت به مرز، ویزا و گذرنامه تهیه کنند

به گزارش نویدتهران، فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه زائران قبل از حضور در پایانه مرزی ویزا و گذرنامه تهیه کنند، گفت: پارکینگ های مناسبی در مرز‌ها تهیه شده است، زائران به توصیه های پلیس توجه جدی داشته باشند.

سردار حسین اشتری در حاشیه نشست تعاملی پلیس با مراکز علمی و دانشگاهی، اظهار داشت: تردد در مرز‌ها با سهولت انجام می‌شود و خوشبختانه مردم همکاری خوبی با پلیس دارند.

وی با بیان اینکه تاکنون هیچگونه مشکل امنیتی گزارش نشده است، تصریح کرد: توصیه من به زائران این است که مدارک را قبل از حضور در پایانه مرزی همراه داشته باشند؛ چراکه هیچگونه ویزا و گذرنامه‌ای در مرز‌ها صادر نمی‌شود.

عالی ترین مقام انتظامی کشور تأکید کرد: پارکینگ های مناسبی در مرز‌ها برای پارک خودرو‌ها تهیه شده است لذا از زائران می‌خواهیم به توصیه های پلیس درباره استفاده از وسایل نقلیه شخصی توجه جدی داشته باشند.

سردار اشتری یاد اور شد: تعدادی از افراد که اقدام به صدور ویزا جعلی کرده بودند، دستگیر شدند بنابراین از مردم می خواهیم روادید و گذرنامه خود را از مراکز معتبر اعلام شده تهیه کنند.

فرمانده ناجا در خاتمه تصریح کرد: امیدواریم امسال نیز مانند سال های گذشته مشکل خاصی نداشته باشیم و این کنگره عظیم اربعین حسینی باشکوه برگزار شود.