کریمی قدوسی:

رژیم جعلی صهیونیستی بیش از پیش به زوال خود نزدیک شده است

به گزارش نویدتهران،عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:یاوه گویی های نتانیاهو در تهدید ایران و سوریه و هم چنین جبهه مقاومت، هیچ خللی بر عزم آنها در جهت نابودی کامل رژیم صهونیستی وارد نمی کند.
جواد کریمی قدوسی در خصوص تهدید نخست وزیر رژیم صهوینستی به مقابله با اقدامات ایران و سوریه بعد از سرنگونی جنگنده اف ۱۶ این رژیم توسط پدافند سوریه گفت:رژیم جعلی صهیونیستی بیش از پیش به زوال خود نزدیک شده است و باید بداند این تهدید ها هیچ خللی در عزم ملت سلحشور ایران اسلامی و مردم سوریه وارد نخواهد کرد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:نتانیاهو می داند در مقابل ایران هیچ برگ برنده ای ندارد و تنها به یاوه گویی و لجن پراکنی می پردازد.

این نماینده مجلس در دوره دهم ادامه داد: رژیم صهیونیستی برای خود این امکان را متصور است که به حریم هوایی کشوری تجاوز کند و آنجا را بمب باران کند و بدون هیچ واکنشی از سوی کشور تجاوز شده، به سرزمین های اشغالی بازگردد.

عضو فراکسیون ولایی در مجلس تأکید کرد: بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب دوران بزن و در رو به اتمام رسیده است و این رژیم بداند که در صورت ادامه تجاوزات وحشیانه به خاک سوریه با واکنش قاطع این کشور مواجه خواهد شد.

وی افزود: آمریکا و مزدور منطقه اش رژیم صهیونیستی در سال های اخیر با شکست های مفتضحانه ای روبرو شدند و جبهه مقاومت به خوبی نقشه های شوم آنها را برای از بین بردن عناصر جبهه مقاومت نقش بر آب کرده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی از تمامی تحرکات و اقداماتی که از تجاوزگری این رژیم کودک کش جلوگیری کرده و آن را به عقب می راند، حمایت قاطع خواهد کرد و یاوه گویی های نتانیاهو در تهدید ایران و سوریه و هم چنین جبهه مقاومت، هیچ خللی بر عزم آنها در جهت نابودی کامل رژیم صهونیستی وارد نخواهد کرد.