بهرام قاسمی:

رژيم صهیونیستی در پی ايجاد اختلاف میان كشورهای مسلمان و سر پوش نهادن بر ۷۰ سال غصب و تجاوز و كشتار مردم مظلوم فلسطين است

به گزارش نویدتهران،بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به پرسش خبرنگاران پيرامون سفر نخست وزير رژيم اشغالگر صيهونيستی به عمان ضمن انتقاد از اين سفر گفت: از نظر ما كشورهای اسلامی منطقه نبايد تحت فشار كاخ سفيد به رژيم غاصب صهيونيستی فضای تحرک برای ايجاد مصائب و مشكلات جديد در منطقه دهند. بی شک اين رژيم در پی ايجاد اختلاف میان كشورهای مسلمان و سر پوش نهادن بر ۷۰ سال غصب و تجاوز و كشتار مردم مظلوم فلسطين است.

سخنگوی وزارت خارجه همچنین اظهار داشت: به نظر می رسد از آغاز دوران رياست جمهوری آقای ترامپ لابی صهيونيستی در كاخ سفيد و دولت آمريكا بيش از پيش در جهت منافع غير مشروع رژيم صهيونيستی و فشار بر کشورهای اسلامی برای عادی سازی مناسبات ديپلماتيک با غاصبان قبله اول مسلمین فعال شده اند.

قاسمی خاطر نشان کرد: تاريخ و تجربه نشان می دهد عقب نشينی و تن دادن به خواسته های نامشروع آمريكا و رژيم غاصب صهيونيستی، آنها را برای فشار و پيشروی بیشتر در منطقه و ناديده گرفتن حقوق مسلم و بحق ملت فلسطين جسورتر می كند.