آيت‌الله‌ جنتي:

روند انتخابات تاكنون خوب بوده است

دبير شوراي نگهبان درباره روند برگزاري انتخابات تا اين لحظه گفت: روند انتخابات تاكنون خوب بوده و ان‌شاءالله تا آخر هم خوب خواهد بود.

آيت‌الله احمد جنتي پس از انداختن راي خود به صندوق سيار مستقر در شوراي نگهبان در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال خبرنگار ما افزود: الحمدلله هميشه اينگونه بوده كه مردم دعوت مقام معظم رهبري را براي مشاركت گسترده اجابت مي‌كردند.
به گزارش نویدتهران،وي تصريح كرد: مردم هميشه به دعوت امام و رهبر انقلاب توجه داشته‌اند و به همين جهت با عقيده و ايمان سر صندوق شركت مي‌كنند و مي‌دانند كه اين وظيفه شرعي و‌ ملي است.
آيت الله جنتي گفت: من هم به‌همين دليل در انتخابات شركت مي‌كنم و وظيفه خودم مي‌دانم و اميدوارم آثار و بركات زيادي داشته باشد.
وي افزود: اين آرا سرنوشت آينده كشور را تعيين مي‌كند؛ مردم بايد احساس كنند ديني به گردن دارند و بايد ادا كنند.
دبير شوراي نگهبان با بيان اينكه بايد خون شهدا را پاسداري كنيم گفت: آن‌ها در راه اسلام و انقلاب جان دادند و ما بايد در اين راه حركت كنيم و راه آن‌ها را ادامه دهيم.
وي ادامه داد: راه آن‌ها همين است و اميدواريم كه انقلاب هميشه زنده باشد و هميشه هم كار دست افراد انقلابي باشد.
دبير شوراي نگهبان گفت: اگر‌امور كشور به دست افراد انقلابي اداره شود آباد مي‌شود و اگر انقلابي نباشد درست كار نمي‌كنند و مردم را معطل مي‌كنند و كار‌ها را برخلاف رويه انجام مي‌دهند.
وي تاكيد كرد: هركسي كه رئيس‌جمهور شد بايد افراد انقلابي را براي همكاري انتخاب كند و با يك حركت انقلابي كار‌ها را ادامه دهند و امروز و فردا نكنند و قرص سركار بايستند و استقامت داشته و براي خدمت به مردم آماده باشند.
رئيس هيئت مركزي نظارت بر انتخابات درباره روند برگزاري انتخابات تا اين لحظه نيز گفت: روند انتخابات تاكنون خوب بوده و ان‌شاءالله تا آخر هم خوب خواهد بود.
وي در پايان گفت: هرچه پيش برويم سرصندوق‌هاي اخذ راي شلوغ‌تر مي‌شود و اميدوارم نتايج خوبي داشته باشد كه هم خدا و هم مردم راضي باشند.