سردار غیب پرور در اجلاسیه شهدای روحانی سنی و شیعه:

روحانیت در هشت سال دفاع مقدس خوش درخشید

به گزارش نویدتهران،سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در اجلاسیه روحانیت از سری کنگره‌های ۱۲۰۰۰ شهید آذربایجان غربی که در ارومیه برگزار شد؛ با اشاره به مطلب فوق افزود: کسی نمی‌تواند جایگاه شهدا را نادیده بگیرد، یک سوم شهدای اذربایجان غربی از اهل تسنن است که این نشان از اتحاد و همبستگی مردم در این استان می‌باشد.
وی بیان کرد: کسی نمی‌تواند جایگاه شهدا را نادیده بگیرد، یک‌سوم شهدای آذربایجان غربی از اهل تسنن هستند که نشان‌دهنده اتحاد و همبستگی مردم در این استان است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: در دوران غیبت امام زمان (عج) وظیفه رهبری نباید روی زمین بماند، چراکه هم در دوران غیبت کبری و هم در زمان غیبت صغری پیشرفت اسلام پرچم‌دار می‌خواست، بنابراین وظیفه روحانیون در این زمینه ادعا نیست و این امر برعهده این قشر است.
وی با بیان اینکه حیات اسلام نیاز به حرکت دارد، خاطرنشان کرد: پیش از انقلاب آیت‌الله فضل‌الله نوری و پس از انقلاب شهیدان صدوقی‌، اشرفی‌اصفهانی، مدنی و دستغیب نمونه بارز این شهدای روحانیت بودند.
سردار غیب‌پرور گفت: امام خمینی (ره) شهیدانی مانند بهشتی و مطهری را تربیت کردند که هر کدام امروزه یک الگو برای جامعه به شمار می‌روند.
وی اظهار کرد: روحانیون انقلابی که همیشه در صحنه مجاهدت هستند همواره مورد اتهام دشمنان قرار می‌گیرند، چراکه دشمنان، این بزرگان را بهتر از ما می‌شناسند و به نقش آنها بیش از همه واقف است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به پیشتازی روحانیون در هشت سال دفاع مقدس بیان کرد: روحانیت در هشت سال دفاع مقدس خوش درخشید و راه دفاع از اسلام ۴ هزار شهید تقدیم کرد که نشان‌دهنده نقش ارزشمند این قشر است.