طی پیامی؛

روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین از رسانه‌ها تقدیر کرد

به گزارش نویدتهران،روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین به جهت انعکاس شایسته و مناسب رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج از رسانه ها تشکر کرد.

روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین طی پیامی از تمامی رسانه ها به پاس انعکاس گسترده و مناسب رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد(ص)۲ سپاسگزاری کرد.

متن پیام بدین شرحاست.

بسم الله الرحمن الرحیم

حضور پرشکوه و یکصد هزار نفری بسیجیان ولایتمدار در رزمایش خدمت بسیج نشان دهنده عظمت، اقتدار، انسجام و امید ملت شریف ایران با وجود تمامی مشکلات اقتصادی تحمیل شده از سوی دشمنان بود که با خلوص و صفای باطنی و صداقت و استواری در مسیر انقلابی گری و خدمت بی منت برگزار شد.

رزمایش بی نظیری که بذر امیدواری در دل دوستداران انقلاب اسلامی کاشت و برای دشمنان نظام به‌ویژه استکبار جهانی یاس و نا امیدی در بر داشت.

رزمایش خدمت بسیج تجلی اقتدار قدرت،تقویت روحیه بالندگی، امید و آموزش خاص بسیجیان برای دفاع از انقلاب در عرصه‌های گوناگون دشمن ستیزی بود.

قطعا این همه توفیقات و انعکاس توانمندی های این رزمایش و خدمات بسیجیان وهمچنین تبیین فرهنگ و تفکر بسیجی در جامعه، مرهون تلاش‌ها و همت والای اصحاب رسانه بود که برخی با حضور در مناطق عملیاتی رزمایش و بعضی در اردوهای جهادی این نقش موثر و بی نظیر را ایفا نمودند.

سازمان بسیج مستضعفین بر خود فرض می داند از تمام مدیران، سردبیران، دبیران خبری و تولیدی، خبرنگاران و گزارشگران، تصویربرداران و عکاسان رسانه هایی که خود جوش به میدان انتشار فعالیت های بسیجیان گام نهاده و از سر احساس دین و تکلیفی که نسبت به نهاد انقلابی و تشکل مردمی بسیج داشتند به طور ويژه تقدير نمايد.

رحمات واسعه الهی و توفيقات و خدمات ارزنده اهالی فرهيخته و انقلابی رسانه‌ها را در سايه‌سار لايتناهی ولايت از درگاه خداوند سبحان خواستاريم.