بیژن نوباوه:

رقابت‌های سیاسی در انتخابات آمریکا جنگ زرگری است

%d9%86%d9%88%d8%a8%d8%a7%d9%88%d9%87نماینده سابق مجلس با بیان اینکه هدف آمریکا از ایجاد هر سر و صدایی انحراف افکار عمومی است، گفت:برنده انتخابات سیستم آمریکاست چون اصلا فرد مهم نیست و هنجارشکنی‌هایی که در انتخابات آمریکا می‌بینیم در این کشور به وفور دیده می‌شود.
بیژن نوباوه نماینده سابق مردم تهران در مجلس ، در پاسخ به این سوال که آیا امکان اغتشاش در آستانه انتخابات آمریکا در این کشور وجود دارد،گفت: هیچ چیز در آمریکا غیر برنامه‌ریزی شده نیست و این‌ها همه بازی است.

به گزارش نوید تهران وبه نقل ازفارس،وی با اشاره به اینکه رؤسای جمهوری آمریکا که سر کار آمدند هیچ کدام آدم ویژه‌ای نبودند، اظهار داشت: رونالد ریگان هنرپیشه، جرح دبلیو بوش گاوباز، آقای اوباما که نمی دانیم از کجا آمدند.

نوباوه با بیان اینکه همه بازی‌‌های سیاسی در انتخابات آمریکا زرگری است، یادآور شد: ۵ سال در آمریکا بودم و ۲ انتخابات را در این کشور دیدم؛ انتخابات‌شان برگزار می‌شود و کسی هم که قرار است از قبل انتخاب شود رئیس‌جمهور می‌شود.

نماینده سابق مجلس ادامه داد: خبر بدی که می‌شود داد این است که آمریکایی‌ها وقتی سر و صدا ایجاد و همه را مشغول خود می‌کنند می‌خواهند کاری در دنیا انجام دهند که لازمه‌اش انحراف افکار عمومی دنیاست.

نوباوه در پاسخ به این سوال که پیش‌بینی شما درباره نتیجه انتخابات چیست؟ گفت: برنده انتخابات سیستم آمریکاست چون اصلا فرد مهم نیست و هنجارشکنی‌هایی را که در انتخابات آمریکا می‌بینیم در این کشور به وفور دیده می‌شود.

نماینده سابق مجلس با طرح این سوال که مگر خود بیل کلینتون فاسدترین فرد نبود؟ اظهار داشت:مراجعه کنید و ببینید همین خانم هیلاری کلینتون در کتاب خود در مورد شوهرش چه چیزها نوشته‌ است. حالا امروز نسبت به ترامپ معترض می‌شود که تو فلان کارها را می‌کنی.