سردار تنگسیری در بازدید از جزیره تنب بزرگ:

رضایت امام خامنه ای از عملکرد دریادلان نیروی دریایی سپاه بهترین مدال افتخار است

به گزارش نویدتهران،فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: تأیید و رضایت عملکرد از سوی امام خامنه ای(مدظله العالی) برای دریادلان نیروی دریایی سپاه بهترین مدال افتخار است

دریادار پاسدارعلیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه به منظور بررسی وضعیت استحکامات و سازه های مهندسی ، پدافند غیر عامل و ارزیابی آمادگی های رزمی در جزیره تنب بزرگ، از یگان های مستقر در این جزیره بازدید کرد.

دریادار تنگسیری پس از ورود به جزیره تنب بزرگ و حضور در گلزار شهدای گمنام و ادای احترام به آنها ، از آخرین وضعیت استحکامات و سازه های جدید مهندسی و پدافند غیر عامل این جزیره ، بازدید میدانی به عمل آورد .

فرمانده نیروی دریایی سپاه ضمن حضور در سنگرها و خطوط عملیاتی- دفاعی و دیدار با رزمندگان مستقر در جزیره تنب بزرگ ، افزود: آنچه برای ما و رزمندگان دریادل اصل و حجت است و موجب عاقبت بخیری می شود ، اطاعت و تبعیت محض از فرامین و اوامر حکیمانه ولی امر مسلمین امام خامنه ای(حفظه الله) است.

سردار تنگسیری با اشاره به فرمایش أخیر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و تقدیر و اظهار رضایت معظم له از عملکرد اقتدار آفرین دریادلان که موجب غرور ملی و اظهار غیرت ایرانی گردید، گفت: دلاوری ها و جان فشانی های شما رزمندگان نیروی دریایی سپاه در توقیف نفتکش های متخلف یونانی ، موجب رضایتمندی نائب امام المهدی،حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(حفظه الله) را فراهم نمود که برای ما بهترین مدال افتخار است .

دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری خطاب به فرماندهان و رزمندگان مستقر در جزیره تنب بزرگ ابراز داشت : طبق فرمایش حضرت آقا مبنی بر لقب دادن «دلاوران از جان گذشته جمهوری اسلامی» به غیور مردان نیروی دریایی سپاه ، وظیفه و مسئولیت ما سنگین تر شده و باید ضمن بجا آوردن سجده شکر به درگاه الهی ، با استعانت از خداوند سبحان و توسل به إئمه معصومین (علیهم السلام) بدانیم تمام این پیروزی ها از لطف و محبت خدا است و بایستی به قدرت لا یزال الهی ایمان و باور قطعی داشته باشیم .

وی در ادامه با بیان اینکه باید خداوند رحمان را بابت برخورداری از برکات نعمت بزرگ ولایت و اداره شایسته جامعه و هدایت امت های اسلامی با راهبری حکیمانه و اتخاذ تدابیر عالمانه مقام معظم رهبری شکرگزار باشیم ، بیان داشت : چشم انداز و افق دید تحولی رهبر معظم انقلاب اسلامی در مدیریت و راهبری موضوعات نظامی و امنیتی بسیار جلو تر از همه می باشد و توفیقات بدست آمده به دلیل اطاعت و تبعیت محض نیروهای مسلح از ایشان است .

فرمانده نیروی دریایی سپاه در ادامه تصریح کرد: امروز امنیت مطلوبی با همکاری و هم افزایی کشورهای همسایه در حوزه جغرافیایی خلیج فارس وجود دارد که اگر کسی به هر دلیلی پای رژیم مفلوک ، کودک کش و دشمن شماره یک صهیونیستی را به این منطقه باز نماید ، هم خودش و هم این منطقه را دچار نا أمنی ، نابسامانی و بی ثباتی امنیتی دچار می کند.

سردار تنگسیری تأکید کرد : ما به کشورهای دوست و برادر خود در منطقه خلیح فارس توصیه می کنیم با رژیم صهیونیستی ارتباطی برقرار نکنند، چراکه با این کار ، امنیت منطقه را مخدوش می کنند.

دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری در پایان با اشاره به برگزاری یادواره های شهدا و نشر آثار آنان گفت : همه باید تلاش کنند یاد و خاطره شهدای والامقام را در سطح سپاه و جامعه زنده نگه داشته شود ، شهدا اهل محبت و غیرت هستند و همیشه برای موفقیت ما دعا می کنند و ما برای ترویج سبک زندگی شهدا ، موظفیم با شناخت و مطالعه سیره شهدا و بازگو نمودن آن ، به راه اندازی فراگیر نهضت خاطره گویی و تأثیر مثبت آموزه های معنوی زندگی شهدا بر مخاطبان و نسل جوان، کمک نماییم .