به همت نیروی دریایی سپاه صورت گرفت:

راه‌اندازی بیمارستان صحرایی در عسلویه

نیروی دریایی سپاه بیمارستان صحرایی را در منطقه چاه مبارک عسلویه راه‌اندازی کرد.

در راستای ارائه خدمات درمانی به افراد محروم و نیازمند، نیروی دریایی سپاه بیمارستان صحرایی را در منطقه چاه مبارک عسلویه راه‌اندازی کرد.
عبدالله نادری فرماندار عسلویه در آیین راه‌اندازی بیمارستان صحرایی در منطقه چاه مبارک عسلویه با بیان اینکه سپاه در عرصه‌های مختلف خدمات قابل توجهی به جامعه هدف ارائه کرده است اظهار داشت: سپاه علاوه بر حفظ امنیت خدمات بسیار خوبی به مردم به ویژه در نقاط محروم ارائه می‌کند.
به گزارش نوید تهران،وی با اشاره به راه‌اندازی بیمارستان صحرایی در چاه مبارک عسلویه با تلاش نیروی دریایی سپاه تصریح کرد: سپاه علاوه بر ایجاد و حفظ امنیت آبهای خلیج فارس و تاسیسات عظیم منطقه ،خدمات درمانی در راه‌اندازی بیمارستان صحرایی به مردم ارائه می‌کند که کار بسیار ارزشمندی است.
فرماندار عسلویه با قدردانی از سپاه در توجه به مناطق محروم و مردم نیازمند اظهار داشت: سپاه منشاء خدمات بسیاری برای نظام و مملکت بوده و در طول تاریخ انقلاب اسلامی همواره امنیت پایدار کشور را تضمین کرده است.
نادری تاکید کرد: حضور سپاه در منطقه چاه مبارک قطعا می‌تواند در حوزه‌های فرهنگی ، اجتماعی و امنیتی موثر و پر برکت باشد.
وی با بیان اینکه بیمارستان صحرایی در منطقه چاه مبارک عسلویه با تلاش نیروی دریایی سپاه ایجاد شده خاطرنشان کرد: در این بیمارستان خدمات درمانی کلینیکی شامل درمانگاه عمومی، تخصصی، رادیولوژی و داروخانه ارائه می‌شود.
فرماندار عسلویه بیان کرد: در بیمارستان صحرایی یاد شده تخصص‌هایی مانند اطفال، ارتوپدی، جراحی عمومی، زنان و زایمان، گوش و حلق و بینی، رادیولوژی و دندان‌پزشکی مستقر است.