حجت الاسلام والمسلمین رئیسی:

راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایشی از استکبارستیزی و اتحاد ملی خواهد شد

به گزارش نویدتهران،تولیت آستان قدس رضوی گفت: ملت ایران در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بار دیگر ضمن اعلام استکبارستیزی، اتحاد و انسجام ملی را به نمایش خواهند گذاشت.

حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در حاشیه مراسم افتتاح فاز اول طرح توسعه اردوگاه فرهنگی تربیتی امام رضا(ع) در جمع خبرنگاران با گرامیداشت دهه فجر چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: یوم الله ۲۲ بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با سال های گذشته متفاوت است و قطعا مردم با حضور پرشور در صحنه، این تفاوت را به رخ دشمنان خواهند کشید.

وی افزود: دشمنان بارها اعلام کرده‌اند که ما اجازه نمی‌دهیم که مردم ایران چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن بگیرند اما در راهپیمایی ۲۲ بهمن، مردم ضمن اعلام موضع استکبارستیزی خود، اتحاد و انسجام ملی را به نمایش خواهند گذاشت.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ملت ایران به رغم همه تهدیدها و تحریم‌ها راه خودش را باقوت ادامه خواهد داد، گفت: در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال ملت بزرگ ایران و به ویژه نسل چهارم و پنجم انقلاب بانشاط و امید به آینده به صحنه آمده و موضع استکبارستیزی خود را اعلام خواهند کرد.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی تاکید کرد: یوم الله ۲۲ بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به نمایشی از انسجام، وحدت و یکپارچگی ملت ایران در مقابل چشم جهانیان تبدیل خواهد شد.

وی با بیان اینکه حضور دلدادگان به انقلاب در این راهپیمایی معنادار خواهد بود، گفت: ملت ایران بار دیگر به دشمن اعلام خواهند کرد که ما مردان و زنان مقاومی هستیم که به هیچ عنوان در مقابل تحریم‌ها منزوی نخواهیم شد بلکه تهدیدها را به فرصتی برای پیشرفت و توسعه در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی تبدیل خواهیم کرد.