سردارحسین اشتری:

راهپیمایی ۲۲ بهمن در کمال آرامش و امنیت

به گزارش نویدتهران،فرمانده نیروی انتظامی، وضعیت امنیتی راهپیمایی پرشور ۲۲ بهمن ماه را بسیار مطلوب عنوان کرد و گفت: راهپیمایی با نظم و در کمال آرامش و امنیت در حال برگزاری است و بحمدالله این وضعیت در کل کشور حکمفرماست.
سردار حسین اشتری در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با حضور در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: پلیس همواره در سراسر کشور در کنار هموطنان عزیز حضور دارد و امیدواریم با هماهنگی های بسیار مطلوبی که میان مردم و پلیس وجود دارد، مشکلی پیش نیاید.

فرمانده ناجا تصریح کرد: راهپیمایی با نظم و در کمال آرامش و امنیت در حال برگزاری است و بحمدالله این وضعیت در کل کشور حکمفرماست.

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران درباره تحرکات امنیتی خنثی شده، افزود: الحمدلله مورد خاصی نبوده البته در جداره مرزی کشور، مرزبانان سبب خنثی شدن یک سری تحرکات دشمن شده اند .

فرمانده ناجا در خاتمه گفت: فرماندهان پلیس، معاونت ها و یگان های ناجا همگی در آماده باش هستند و حضور پرشور مردم در راهپیمایی باعث دلگرمی دوستداران انقلاب اسلامی شده؛  همدلی، هماهنگی و بیعت مجدد با آرمان های انقلاب اسلامی شعار هموطنان عزیز در این مراسم ملی است.