طی احکام جداگانه رئیس قوه قضاییه؛

رؤسای جدید سازمان پزشکی قانونی و همچنین مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلا و کارشناسان قوه قضاییه منصوب شدند

به گزارش نویدتهران،طی حکمی از سوی رئیس قوه قضاییه دکتر عباس مسجدی آرانی به ریاست سازمان پزشکی قانونی کشور منصوب و از خدمات دکتر شجاعی رئیس سابق این سازمان تقدیر شد.

آیت الله رئیسی طی حکمی، دکتر عباس مسجدی آرانی را به عنوان رئيس سازمان پزشکی قانونی کشور منصوب کرد.

متن کامل حکم به این شرح است:

جناب آقای دکتر عباس مسجدی آرانی

نظر به سوابق و تجربیات ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به مدت سه سال به عنوان رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور منصوب می شوید تا با همکاری پزشکان و کارکنان محترم سازمان و با استفاده از تمامی ظرفیت ها نسبت به اجرایی نمودن رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست های راهبردی قوه قضاییه بویژه در دوره تحول اقدام نمایید.

لازم است از خدمات جناب آقای دکتر شجاعی در مدت مسئولیت تقدیر و تشکر نموده و دوام توفیقات جنابعالی و ایشان را از درگاه خداوند متعال مسئلت نماییم.

سید ابراهیم رئیسی

رئیس قوه قضاییه

بر اساس این گزارش، دکتر عباس مسجدی آرانی پزشک و متخصص روانشناسی بالینی و عضو هیئت علمی و مدیر گروه روانشناسی بالینی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است.

همچنین دکتر مسجدی معاون اداری – مالی و مدیرکل حوزه ریاست سازمان پزشکی قانونی کشور، بازرس کل امور بهداشت و درمان سازمان بازرسی کل کشور، مشاور وزیر بهداشت در دولت نهم و دهم، رئیس کمیته روان مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو فرهنگستان علوم پزشکی کشور را نیز در تجربه کاری خود دارد.

رئیس قوه قضاییه دكتر علی بهادری جهرمی را به ریاست مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلا و کارشناسان قوه قضاییه منصوب کرد

طی حکمی از سوی رئیس قوه قضاییه دكتر علی بهادری جهرمی به ریاست مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلا و کارشناسان قوه قضاییه منصوب و از خدمات جناب آقای مومنی رئیس سابق این مرکز تقدیر شد.

آیت الله رئیسی طی حکمی، دكتر علی بهادری جهرمی را به عنوان رئيس مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلا و کارشناسان قوه قضاییه منصوب کرد.

متن کامل حکم به این شرح است:

جناب آقای دکتر علی بهادری جهرمی

نظر به سوابق علمی و اجرایی جنابعالی به موجب این ابلاغ به مدت سه سال به عنوان رئیس مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلاء و کارشناسان قوه قضاییه منصوب می شوید تا با همکاری کلیه وکلاء و کارشناسان محترم نسبت به اجرایی نمودن رهنمودهای مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و سیاست های راهبردی قوه قضاییه بویژه در دوره تحول اقدام نمایید.

ضرورت های تحول طی شرحی به صورت جداگانه ابلاغ خواهد شد.

لازم است از خدمات جناب آقای مومنی در مدت مسئولیت تقدیر و تشکر نموده و دوام توفیقات جنابعالی و ایشان را از درگاه خداوند متعال مسئلت نمایم.

سید ابراهیم رئیسی

رئیس قوه قضاییه

بر اساس این گزارش، دکتر علی بهادری دارای مدرک دكتری حقوق عمومی از دانشگاه تهران است که رئیس هيئت مديره بنياد صيانت از حقوق شهروندی و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز می‌باشد.

بهادری پیش از این مسئوليت‌هايی همچون رياست سازمان بسيج حقوقدانان كشور، مدير پژوهشی در پژوهشكده شورای نگهبان، عضو و سرپرست گروه حقوق عمومی معاونت حقوقی مركز تحقيقات استراتژيک مجمع تشخيص مصلحت نظام و همكاری با مرکز پژوهش های مجلس و سازمان اوقاف و امور خيريه كشور را در کارنامه کاری خود دارد.

رئيس جديد مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلاء و کارشناسان قوه قضاییه از جوان ترین مدیران حقوقی کشور است كه علاوه بر تدريس در مقاطع مختلف دانشگاهی دارای ۱۶ عنوان كتاب در حوزه‌های حقوق عمومی، حقوق بشر، حقوق تطبيقی و بيش از ۳۰ عنوان مقاله تخصصی در نشريات علمی و تخصصی کشور است.