سردار غیب پرور در رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج در مشهد مقدس:

ذره‌ای در پاسداری از انقلاب اسلامی تردید نداریم

به گزارش نویدتهران،رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم صبحگاه رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج در مشهد مقدس با تاکید بر اینکه ذره‌ای در پاسداری از انقلاب تردید نداریم گفت: می توان از ظرفیت های عظیم بسیج در حل مشکلات استفاده کرد.

سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین و جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج در رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول الله(ص) ۲ در میدان صبحگاه لشکر عملیاتی ۵ نصر در مشهد مقدس اظهار داشت: خدا را شاکریم که در کنار مضجع شریف حضرت رضا (ع) این فرصت نصیب شد در کنار بسیجیانی که در پاسداری از انقلاب اسلامی لحظه ای درنگ نکردند حضور داشته باشیم.

سردار غیب پرور با بیان اینکه امروز اول محرم الحرام آغاز ایام حزن اهل بیت علیهم السلام و قاطبه شیعیان است، افزود: ایام شهادت حضرت سید الشهدا(ع) را تسلیت عرض میکنم و به آستان ملکوتی آن امام معصوم و بزرگوار عرض ادب دارم؛ از خداوند می‌خواهیم ما را جزء شیعیان حقیقی حضرت قرار دهد و مملکت اسلامی رادر مسیر پیشرفت و تعالی موفق بدارد.

وی با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی مینیاتوری از عاشورای حسینی است، اظهار داشت: حرکت امام حسین (ع) برای همه ما گوشزدی بود که راه رشد در پناه دین خدا میسر است ولی دشمن این پیام را نمی خواست بربتابد.

سردار غیب‌پرور تصریح کرد: وقتی هوای نفسانی غالب و کانون ثروت و قدرت در جامعه خودنمایی کند می توانند دست به دست هم دهند و تا جایی پیش روند که سبط پیامبر (ص) را به شهادت برسانند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه تأکید کرد: همه ائمه معصومین علیهم السلام نور واحد هستند ولی همه در مظلومیت و غربت شهید شدند خدا هم به برکت اسلام، ملتی بیدار، امام عظیم الشأن و روحانیت ایران را تفضل فرمود.

سردار غیب پرور با اشاره به اینکه ما نیازی به رستم و اسفندیار نداریم تا زمانی که برونسی و شوشتری و کاوه داریم؛ ادامه داد: قاطبه ملت ایران دلداده مکتب امام حسین (ع) هستند ولی دشمن تمام قد در برابر انقلاب ایستاد وچه ددمنشی ها و توطئه هایی که علیه ما ایجاد نکرد.

وی افزود: روسیاهی آنروز از آن دشمنان ماست، آنان می خواستند چهل سالگی انقلاب اسلامی محقق نشود ولی امروز شاهد شکوفایی انقلاب در عمر چهل سالگی آن هستیم.

سردار غیب پرور با اشاره به اینکه در شرایط فعلی می توان از ظرفیت های عظیم بسیج در حل مشکلات استفاده شود، عنوان کرد: وقتی قرار شد نام رزمایش انتخاب شود ذهن ما سراغ دفاع مقدس رفت. آن روزها اعزام بزرگ سپاهیان محمد رسو الله(ص) صورت گرفت لذا خواستیم این رزمایش یاد آن اعزام بزرگ را زنده کند و نام رزمایش را همنام پیامبراکرم (ص) نهادیم .

رئیس سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد: ما در پاسداری از انقلاب ذره‌ای تردید نداریم. فرمانده استان میان مردم می آید و مشکلات مردم را می شنود. این دوران سخت است ولی می گذرد.

وی در پایان با اشاره به اینکه میدان های خطر مولد فتح و ظفر است، خاطرنشان کرد: در این دوران راه مقدس امام حسین (ع) را با گام های محکم می پیماییم.