دیدار فرمانده ناجا و رئیس سازمان بسیج مستضعفین

به گزارش نویدتهران، فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به همکاری و هماهنگی مثال زدنی ناجا و سازمان بسیج تأکید کرد: در صیانت از ارزش های دینی و انقلابی غیرتمندانه ایستاده ایم.

سردار غلامحسین غیب پرور؛ رئیس سازمان بسیج مستضعفین به اتفاق معاونان، با سردار حسین اشتری؛فرمانده نیروی انتظامی در ستاد فرماندهی ناجا دیدار و گفت و گو کرد.

سردار حسین اشتری در این نشست صمیمانه با تبریک فرا رسیدن حلول ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: ان شاءالله بتوانیم از برکات و فیوضات ان ضیافت الهی بهره ببریم.

وی ضمن خیرمقدم به سردار  غیب پرور  و هیئت همراه، ادامه داد: از برادر عزیز و بزرگوار سردار غیب پرور؛ رئیس سازمان بسیج مستضعفین و معاونانشان که امروز زحمت کشیدند و به ستاد فرماندهی نیروی انتظامی تشریف آوردند، قدردانی می کنم.

فرمانده ناجا بیان کرد: نیروی انتظامی و سازمان بسیج در راستای تدابیر و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، اقدامات بزرگ و بسیاری را دنبال، اجرایی و عملیاتی می کنند.

سردار اشتری تأکید کرد: بحمدالله همکاری و هماهنگی مثال زدنی مطلوبی میان این دو نهاد ولایی و انقلابی وجود دارد و این همکاری ها تاکنون ثمرات و برکات بسیاری داشته است.

این مقام عالی انتظامی با اشاره به وقوع سیل در چند استان کشور همزمان با ایام نوروز، یادآور شد: در حادثه طبیعی سیل، بسیج برای کمک به هموطنان آسیب دیده ، به خوبی ایفای نقش کرد و شایسته است با تمرکز بر بهره گیری حداکثری از ظرفیت های موجود در ناجا و سازمان بسیج، در مواقع این چنینی اقدامات مشترک را دنبال کنیم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با اشاره به نقش اثرگذار بسیج در جامعه، خاطر نشان کرد: سازمان بسیج در راستای صیانت و پاسداری از ارزش های اسلامی، انقلابی و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) گام های خوبی برداشته است.

سردار اشتری از تعامل میان نیروی انتظامی و بسیج به عنوان  دوران طلایی   یاد کرد و افزود: خوشبختانه در نیروی انتظامی و سازمان بسیج، نیروهای انقلابی، مومن و متعهدی فعالیت دارند که دل در گرو نظام اسلامی و فرامین فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی ) دارند و باید این مهم را قدر بدانیم و تعاملات و همکاری ها را تقویت بخشیم.

فرمانده ناجا با تأکید بر اینکه در صیانت از ارزش های دینی و انقلابی غیرتمندانه ایستاده ایم، مطرح کرد: بر ظرفیت بی بدیل سازمان بسیج واقفیم و معتقدیم که با تشکیل قرارگاه مشترک می توانیم همکاری ها را توسعه دهیم.

گفتنی است، در این دیدار سردار  اشتری ؛ فرمانده نیروی انتظامی گزارشی از اقدامات پلیس ارائه کرد.