صبح امروز صورت گرفت؛

دیدار حضرت آیت‌الله رئیسی باخانواده شهید امنیت مرتضی ابراهیمی

به گزارش نویدتهران،آیت الله رئیسی در این دیدار خطاب به خانواده شهید ابراهیمی بیان کرد: خداوند ان‌شالله دل شما را با لطف و کرم خودش همچنان که محکم کرده است، محکم‌تر کند، خداوند صبر و حلم و بردباری را در این مصیبت بیش از پیش به تمام اعضای خانواده به ویژه همسر ایشان، مادرمکرمه و پدر بزرگوارشان و فرزندانشان، عطا کند.

رئیس قوه قضاییه با تمجید از شخصیت والای شهید تصریح کرد: شهید ابراهیمی در معرض یک آزمون بزرگ قرار گرفت، آن هم آزمونی که بخواهد از وطن، ارزش‌ها، دین و انقلاب دفاع کند، دراین آزمون پیروز شد و خداوند مدال شهادت را به وی عطا کرد.

رئیس قوه قضاییه گفت: فرزند، همسر و مادران شهید پرچم و علامتی در هر کوی و برزن دانشگاه و بازار هستند و نشانه‌هایی از شهادتند، اینها به هیچ عنوان محو نمی‌شوند. این گونه نیست که ما اسم شهید را روی کوچه و خیابان بگذاریم و کسی فکر کند اگر اسم جا به جا شد جایگاه تغییر می‌کند، امکان ندارد.

رئیس قوه قضاییه در پایان این دیدار ضمن دلجویی از خانواده شهید ابراهیمی و آرزوی سربلندی، از درگاه حضرت حق صبر و اجر را به این خانواده والا مقام مسئلت کرد.

بر اساس این گزارش، شهید «مرتضی ابراهیمی» ساکن شهریار و فرمانده گردان امام حسین (ع) شهرستان ملارد، عصر روز یکشنبه ۲۵ آبان در جریان درگیری با اشرار فتنه ۹۸ بر اثر اصابت ضربات چاقو به شهادت رسید.

این شهیدا مدافع امنیت و اقتدار کشور پیش‌تر چندین بار برای دفاع از حرم اهل بیت (ع) عازم سوریه شده و با تروریست‌های تکفیری مبارزه کرده بود. محمد آژند، مصطفی صدرزاده و عباس آبیاری از جمله شهدای مدافع حرم و هم‌رزم شهید ابراهیمی در جبهه مقاومت بودند.

شهید ابراهیمی ۳۵ سال سن داشت و دو فرزند با نام‌های «محمدصدرا» و «محمدسینا» از او به یادگار مانده است. مراسم تشییع پیکر این شهید بزرگوار روز چهارشنبه ۲۹ آبان با حضور گسترده و پرشور مردم انقلابی شهریار و دبیر شورای عالی امنیت ملی برگزار شد.

بازدید از پیش اعلام نشده رئیس قوه قضاییه از دادگستری شهریار

رئیس قوه قضاییه در دیداری از پیش اعلام نشده به شهریار رفت و در ساختمان دادگستری با مراجعین و مقامات قضایی دیدار و گفت‌وگو كرد.

در این بازدید آیت‌الله رئیسی با حضور در شعبات مختلف حقوقی، کیفری و مدنی دادگستری، به گفتگو با مراجعه کنندگان پرداخت و به مشکلات آن‌ها از نزدیک رسیدگی کرد.

در پایان این بازدید آیت‌الله رئیسی در گفتگو با رییس دادگستری شهریار در جریان آخرین وضعیت قضایی شهرستان شهریار قرار گرفت.

همچنین در حاشیه این بازدید، تعدادی از مراجعه کنندگان، پرونده‌های خود را با رییس قوه قضاییه در میان گذاشتند و آیت الله رییسی دستورات لازم را برای بررسی مشکلات قضایی صادر نمود.