قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور؛

دور کردن مردم از انقلاب اصلی ترین راهبرد دشمن

به گزارش نویدتهران،قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در اصفهان گفت : اصلی ترین راهبرد دشمن دور کردن مردم از انقلاب برای آسیب زدن به نظام است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در همایش هم اندیشی ائمه جمعه و فرمانداران استان در راستای برگزاری باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت : نظام با تکیه به مردم شکست ناپذیر است.

نصرت الله لطفی بازی های سیاسی در کشور را عاملی برای ناکارآمد جلوه دادن نظام اسلامی نزد مردم بیان کرد و افزود: امروز نیاز مبرم جامعه وحدت است و همه در هر سطحی باید اختلافات را کنار بگذارند.

نصرت‌الله لطفی نیز با تأکید بر این که باید چهلمین سالگرد را به طور ویژه ببینیم، اظهار داشت: دستاوردهای انقلاب باید با واقع‌بینی بیان شود چرا که بعضاً برخی ناآگاهان هنوز دستاوردهای انقلاب را باور ندارند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان این که به فرموده رهبر معظم انقلاب توطئه دشمن امروز شامل فشار اقتصادی و فشار روانی و عملی است، افزود: امروز مسؤولیت‌بخشی به جامعه و بصیرت‌افزایی از اهم وظایف ما است چرا که سیاه‌نمایی از برنامه‌های دشمنان است.

وی تاکید کرد: نیاز مبرم به وحدت همه نیروها و قوا و مردمی بودن مراسم نباید مورد فراموشی قرار گیرد و باید دستاوردها و کارنامه انقلاب و البته شبهات واقع گرایانه مطرح شود.

آیت الله طباطبایی نماینده ولی فقیه در استان امام جمعه اصفهان هم در این همایش با اشاره به اینکه بیان درست و منطقی نارسایی ها به مردم و تلاش صادقانه برای حل مشکلات اصلی ترین راهکار مقابله با عملیات روانی دشمن است گفت: ۴۰ سال است مقابل همه دنیا ایستاده ایم و این دستاوردها و شگردها و برنامه های دشمن در طول تاریخ انقاب باید به مردم گفته شود.

استاندار اصفهان هم عملیات پیچیده روانی برای ایجاد یاس و ناامیدی در دل جامعه را طراحی دشمن برای دور کردن مردم از نظام دانست و گفت: تبیین حقایق به مردم از وظایف اصلی ائمه جمعه و فرمانداران است.

محسن مهرعلیزاده افزود: دشمنی که امروز دم از دلسوزی برای مردم میزند تلاش می کند تا در لایه های اجتماعی نارضایتی ایجادکند.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی استاندار هم با بیان اینکه جنس درخواست های مردم امنیتی نیست گفت: باید راهکارهای اجرایی و معیشتی طراحی شود.

شجاعی با بیان اینکه فرمانداران برای مقابله با احتکار در شهرستانها باید با جدیت تلاش کنند از آنها خواست با معرفی واحدهای تولیدی مشکل دار شهرستان به ستاد تسهیل با همت ویژه ، جذب اعتبارات اشتغال را سرعت دهند.