تولیت آستان قدس رضوی:

دوران دفاع مقدس تاریخ ایستادگی، شجاعت و مقاومت یک ملت است

به گزارش نویدتهران،تولیت آستان قدس رضوی در دیدار راوی و نویسنده کتاب «فرنگیس» گفت: دوران دفاع مقدس تاریخ ایستادگی، شجاعت و مقاومت یک ملت است.
حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی در دیدار راوی و نویسنده کتاب «فرنگیس» بیان کرد: هشت سال دفاع مقدس تاریخ ایستادگی، شجاعت و مقاومت یک ملت است، اگر رشادت مردم کشور از شهر تا روستا وجود نداشت، امروز شاهد این افتخارات و عزت آفرینی‌ها نبودیم، لذا ثبت این آثار و کارهای ماندگار بسیار ضروری است.
وی بیان کرد: خانم فرنگیس حیدرپور در سن کمتر از ۲۰ سالگی برای خدا، دفاع از وطن و ارزش‌های الهی دست به رشادت، شجاعت و مقاومت می‌زند. کسی که دارای چنین روحیه و شجاعتی است، باید برای دختران و زنان ما الگو باشد.
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی ادامه داد: ما از یک سو وظیفه داریم از مقام این بانوی متدین تجلیل کنیم و از سوی دیگر باید ایشان به عنوان الگوی رشادت، شجاعت، ایستادگی و مقاومت به جامعه معرفی شود، چرا که شجاعت ایشان نشان می‌‎دهد جنگ و دفاع مقدس ما کاملاً مردمی بوده است.
تولیت آستان قدس رضوی افزود: کار خانم فرنگیس حیدرپور در دفاع مقدس و کار نویسنده کتاب «فرنگیس» در روایت رشادت‌های ایشان، نقش بانوان را در دفاع مقدس برجسته می‌کند.