با حضور فرمانده کل سپاه؛

دهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت در سنندج برگزار شد


به گزارش نویدتهران،دهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت همراه با رونمایی از تقریظ رهبر معظم انقلاب اسلامی بر کتاب «عصرهای کریسکان» در پردیس سینما بهمن سنندج برگزار شد.

مراسم دهمین پاسداشت «ادبیات جهاد و مقاومت» همراه با رونمایی تقریظ رهبر معظم انقلاب اسلامی بر کتاب «عصرهای کریسکان» در پردیس سینما بهمن سنندج با حضور سردار سرلشکر پاسدار «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه و حجت‌الاسلام «عبدالرضا پورذهبی» نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد.

در این مراسم، ماموسا «رستمی» نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری، «مختارپور» دبیر کتابخانه‌های کشور، سردار «رستگارپناه»، سردار «اُصانلو» فرمانده قرارگاه حمزه، سردار «حسینی» فرمانده سپاه کردستان، جمعی از مقامات لشکری و کشوری و فرماندهان نظامی استان و همچنین فرهیختگان و نویسندگان، خانواده معظم شهدا، ایثارگران، پیشمرگان مسلمان و اقشار مختلف مردم کردستان و جمعی از مسئولان و مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس نیز حضور داشتند.

کتاب «عصرهای کریسکان»، خاطرات «امیر سعیدزاده» (سعید سردشتی) از فعالیت‌های دوران پیش از انقلاب و مجاهدت‌های دفاع مقدس تا رنج‌های اسارت در زندان‌های کومله و دموکرات است که به قلم «کیانوش گلزار راغب» تدوین و توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است.