امیر سرتیپ کیومرث حیدری:

دنیا به اقتدار نظامی جمهوری اسلامی ایران معترف است

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: هم اینک دنیا به اقتدار نظامی جمهوری اسلامی اعتراف دارد و این موضوع بطور دقیق توسط متخصصان این حوزه بررسی شده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: هم اینک دنیا به اقتدار نظامی جمهوری اسلامی اعتراف دارد و این موضوع بطور دقیق توسط متخصصان این حوزه بررسی شده است.
به گزارش نویدتهران وبه نقل از روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران،امیر سرتیپ کیومرث حیدری در مراسم معارفه فرمانده ارشد قرارگاه منطقه ای شمال شرق نزاجا در مشهد افزود: به اعتراف دشمنان این مرز و بوم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بعنوان یک قدرت بزرگ و مقتدر شناخته می شود.
فرمانده نیروی زمینی ارتش در ادامه به مصادیق اقتدار کشور اشاره و بیان کرد: تسخیر افغانستان و عراق بر اساس هدف تسلط بر ایران انجام شد و لی بعدها به این نتیجه رسیدند که نمی توانند چکمه های خود را وارد کشور ما کنند.
وی گفت: دشمنان با تجهیزات و آخرین فناوریها اقتدار ایران را بررسی کردند و متوجه شدند اگر به کشورمان حمله کنند این سرزمین به گورستان آنها تبدیل خواهد شد، بر همین اساس در موضع انفعالی قرار گرفته و تصمیم گرفتند رویکردهای فرهنگی را بیش از گذشته دنبال کنند.
امیر سرتیپ حیدری افزود: از بین بردن منافع جمهوری اسلامی ایران بعنوان یک رویکرد اساسی پس از بررسی اقتدار کشورمان، بصورت ویژه دنبال و پروژه حمله نظامی به بایگانی غربیها سپرده شد.
وی ادامه داد: بیش از 150 فرستنده رادیویی و تلویزیونی تلاش می کنند ایران را از لحاظ فرهنگی نابود کنند و در این مسیر به خیال خود در حال تلاش برای از بین بردن ارزش های ناب اسلامی هستند.
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: از مولفه های اصلی اقتدار ایران می توان به وجود رهبر معظم انقلاب اسلامی و رهنمودهای ایشان، مکتب رهایی بخش اسلام و حضور همیشگی مردم در عرصه های مختلف اشاره کرد.
سرتیپ حیدری افزود: توجه ویژه به فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی، مهم ترین راه برای حراست از اقتدار کشور است. به فرموده رهبری روحیه های انقلابی که روزی در بسیج دنبال می شد امروز در ارتش به وضوح دیده می شود و این روحیه باید بصورت ویژه تقویت گردد.
در این مراسم امیر سرتیپ دوم رضا آذریان بعنوان فرمانده ارشد نزاجا در شمال شرق کشور معرفی و از تلاش های امیر سرتیپ علی جهانشاهی که به معاونت هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش منصوب شده است، تقدیر شد.